Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności - archiwum

Pierwsze telefony już działają w DSF PZW

Aktualności | 2007-07-30 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Darmowa Sieć Firmowa Polskiego Związku Wędkarskiego (DSF PZW) ruszyła

Pierwszymi Okręgami, które zdecydowały się na przystąpienie do sieci są Okręgi PZW w: Bielsku-Białej, Rzeszowie i Siedlcach. Z kolejnymi Okręgami prowadzone są rozmowy – niektóre już złożyły zamówienia.


W chwili obecnej przygotowywane są również umowy dla Zarządu Głównego PZW, gdzie w każdym z działów Biura ZG PZW będą telefony działające w DSF PZW. Oszczędność pojawia się również w Okręgach i Kołach –  wystarczy 1-2 telefony w Okręgu, czy Kole, by ich prezesi, czy skarbnicy mogli zaoszczędzić pieniądze Okręgu, Koła lub prywatne.


Wszystkich zainteresowanych przedstawicieli Kół prosimy o kontakt z macierzystym Okręgiem, Biurem Obsługi Klienta Rybobranie.pl lub poprzez kontakt mailowy na adres dsfpzw@rybobranie.pl.DSF PZW – Darmowa Sieć Firmowa Polskiego Związku Wędkarskiego
, została przygotowana dzięki współpracy z Polską Telefonią Cyfrową Sp. z o.o. (PTC), właścicielem marki ERA i TAK-TAK. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest stworzenie jednej, ogólnopolskiej sieci opartej na telefonii komórkowej. Za niewielką, zryczałtowaną kwotę każdy abonent sieci DSF PZW może rozmawiać w ramach tej sieci praktycznie bez ograniczeń. Na bazie wynegocjowanych z PTC warunków już dziś wiemy, że opłaty ryczałtowe będą malały wraz ze wzrostem ilości abonentów sieci DSF PZW. W chwili obecnej do DSF PZW mogą przystąpić wszystkie jednostki organizacyjne PZW posiadające osobowość prawną. Zgodnie z przyjętym założeniem, docelowo w sieci DSF PZW znajdą się przedstawiciele wszystkich Kół Polskiego Związku Wędkarskiego – oczywiście przystąpienie do DSF PZW jest dobrowolne.

Poleć znajomemu