Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Rejony, Koła, Kluby, SSR

Prezesi kół i rejonów Okręgu PZW Zielona Góra.

 

Rejon I Zielona Góra - prezes Robert Sobiak

 

1. Zielona Góra 1 - Zbigniew Trubiłowicz

2. Zielona Góra 2 - Jerzy Dziadosz

3. Zielona Góra 3 - Piotr Kotkiewicz

4. Zielona Góra 4 - Zdzisław Kowalski

5. Zielona Góra 5 - Sławomir Walkowiak

6. Zielona Góra 9 - Andrzej Bucior

7. Zielona Góra 10 - Robert Sobiak

8. Zielona Góra 11 - Zygmunt Goman

9. Zielona Góra 12 - Władysław Korbik

10. Zielona Góra 13 - Michał Popławski

11. Zielona Góra 16 - Tadeusz Łuczak

12. Zielona Góra 17 - Janusz Dołęga

13. Zielona Góra 19 - Zbigniew Kucharski

14. Zielona Góra 20 - Piotr Holak

15. Zielona Góra 26 - Antoni Protasewicz

16. Zielona Góra 27 - Bogusław Plekaniec

17. Zielona Góra 29 - Waldemar Rzeszutek

18. Zielona Góra 40 - Tomasz Poniedziałek

19. Zielona Góra 53 - Jan Romanek

20. Zielona Góra 54 - Wojciech Zuber

21. Zielona Góra 55 - Andrzej Wołongiewicz

22. Zielona Góra 56 

23. Czerwieńsk 1 - Andrzej Gagatek

24. Czerwieńsk 2 - Paweł Pankanin

25. Nietków - Piotr Maciejewski

26. Nowogród Bobrzański 1 - Krzysztof Szandurski

27. Nowogród Bobrzański 2 - Roman Koszela

28. Stary Kisielin - Maciej Zwoliński

29. Przytok - Jerzy Janus

30. Szczawno - Ryszard Franiszyn

31. Zabór - Zbigniew Antczak

32. Zawada - Tomasz Krakowiak

 

Rejon II Nowa Sól - prezes Henryk Jatczak

 

1. Bobrowniki - Jacek Walczak

2. Bytom Odrzański - Ryszard Żaglewski

3. Kolsko - Konrad Całko

4. Kożuchów 1 - Tomasz Mazur

5. Kożuchów 2 - Aleksander Guzik

6. Małomice - Jan Gajek

7. Nowe Miasteczko - Henryk Jatczak

8. Nowa Sól 1 - Stanisław Banasiak

9. Nowa Sól 2 - Piotr Pokorski

10. Nowa Sól 3 - Józef Turkiewicz

11. Nowa Sól 4 - Kazimierz Błaszyk

12. Nowa Sól 5 - Jerzy Libert

13. Nowa Sól 6 -

14. Nowa Sól 7 - Dariusz Chorab

15. Nowa Sól 8 - Jacek Sawicki

16. Otyń - Grzegorz Filipiak

17. Siedlisko - Dariusz Rojek

18. Sława - Józef Głowala

19. Przyborów - Paweł Omachel

 

Rejon III Sulechów - prezes Robert Jędrysiak

 

1. Bojadła - Leszek Tomaszewski

2. Brody Sulechowskie - Marek Jankowski

3. Klenica - Radosław Mitela

4. Nietkowice - Waldemar Ziober

5. Sulechów 1 - Robert Jędrysiak

6. Sulechów 3 - Julian Andrzejewski

7. Trzebiechów - Cezary Słoboda

 

Rejon IV Krosno Odrzańskie - prezes Jerzy Sałek

 

1. Bobrowice - Dariusz Olszewski

2. Chlebowo - Leszek Majkusiak

3. Cybinka - Mariusz Kowalewski

4. Dychów - Andrzej Kucharczyk

5. Gęstowice - Henryk Musiałowski

6. Gubin 1 - Marian Olejniczak

7. Gubin 2 - Sylwester Dudziak

8. Gubin 3 - Dariusz Sobczak

9. Gubin 4 - Jan Taberski

10. Krosno Odrzańskie 1 - Henryk Alejun

11. Krosno Odrzańskie 3 - Mirosław Cyra

12. Krosno Odrzańskie 4

13. Maszewo - Roman Lenkiewicz

14. Radnica - Adam Majchrzak

15. Wężyska - Henryk Raduński

 

Rejon V Żary - prezes Eugeniusz Zankowicz 

 

1. Brody Żarskie - Wiesław Sieradzki

2. Iłowa - Rafał Szczepiński

3. Jasień - Zdzisław Ulikowski

4. Lubsko 1 - Eugeniusz Zankowicz

5. Lubsko 3 - Grzegorz Lewandowski

6. Łęknica - Tomasz Fischer

7. Przewóz - Marek Pieńko

8. Tuplice - Zbigniew Nowicki

9. Żary 1 - Marek Kaiser

10. Żary 2 - Zygmunt Gorzelańczyk

11. Żary 3 -  Adam Zakrzewski

12. Żary 4 - Zbigniew Bohatkiewicz

13. Żary 6 - Jarosław Węgłowski

14. Żary 7 -

15. Żary 8 - Stanisław Bednarz

 

Rejon VI Świebodzin - prezes

1. Boczów - Kazimierz Bieliński

2. Cibórz - 

3. Lubrza - Mateusz Firago

4. Łagów - Jan Szuryga

5. Sieniawa - Jan Hypta

6. Szczaniec -

7. Świebodzin 1 - Zbigniew Jarmoliński

8. Świebodzin 2 - Mieczysław Tatyga

9. Świebodzin 5 - Michał Motowidełko

10. Torzym - Andrzej Janowicz

11. Zbąszynek - Janusz Lalik

 

Rejon VII Wolsztyn - prezes Henryk Strzempek

 

1. Babimost - Henryk Strzempek

2. Kargowa 1 - Edmund Weber

3. Kargowa 2 - Jan Gawroński

4. Kębłowo - Zenon Wieczorek

5. Obra - Mirosław Bajon

6. Świętno - Andrzej Lepka

7. Wolsztyn - Stanisław Maraszek

8. Zbąszyń 1 - Hubert Krawczyk

9. Zbąszyń 2 - Jan Przybyła

10. Zbąszyń 3 - Jerzy Grynig

 

Rejon VIII Żagań - Czesław Aleksandrowicz

 

1. Chotków - Stanisław Stanisławek

2. Gozdnica - Jakub Bartyzel

3. Leszno Górne - Stanisław Stelmaszyk

4. Szprotawa - Stanisław Kuziów

5. Wymiarki - Tomasz Biela

6. Żagań 1 - Czesław Aleksandrowicz

7. Żagań 2 - Jarosław Nadajczyk

8. Żagań 3 - Andrzej Wyszyński

 

 


Prezesi Wędkarskich Klubów Sportowych Okręgu PZW Zielona Góra.

 

dyscyplina spławikowa

 

1. Trabucco - Lorpio Zielona Góra - Piotr Lorenc

2. CSV Otyń - Bogusław Jurek

3. Profi - Triana Żary Stanisław Lichodziejewski

4. PKM Gubin - Krzysztof Olifirowicz

5. Vitrosilicon Iłowa - Jerzy Jurkiewicz

6. CRH Gozdnica - Leszek Dudek

 


Prezesi Wędkarskich Klubów Sportowych Okręgu PZW Zielona Góra

 

dyscyplina spinningowa

 

1. DPV Wirek Otyń - Stanisław Musiał

2. Gnom Babimost - Adam Piosik

3. Perfekt Sulechów - Adam Purcha

4. Wzdręga Cibórz - Artur Weber

5. Kleń Sulechów - Paweł Zagdański

6. Team Konger Krosno Odrzańskie - Daniel Kowalski

7. Złota Łuska Lubrza - Krzysztof Bereśniewicz

8. 33 Żary - Krzysztof Tobiś

9. Trójka Krosno Odrzańskie - Sławomir Staniuszko

10. Rapa Zielona Góra - Ryszard Franiszyn

11. Spinrock Cigacice - Grzegorz Woźniczka

 


Komendanci Powiatowi Społecznej Straży Rybackiej Okręgu PZW Zielona Góra.

 

1. Mirosław Cyra - Krosno Odrzańskie - 694-407-518

2. Mirosław Żynda - Nowa Sól - 694-914-693

3. Janusz Stańczyk - Świebodzin - 694-447-534

4. Dariusz Kuternowski - Sulęcin

5. Maciej Brzeziński - Zielona Góra - 694-407-317

6. Ryszard Morzecki - Żagań - 694-407-514

7. Piotr Drzus - Żary - 786-260-001

8. Jerzy Sałek (koordynator) - ZO ZPW Zielona Góra - 694 449 747

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy chcesz na naszej stronie FORUM?
TAK
NIE
NIE MAM ZDANIA
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin