Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Obrady Zarządu i konferencja

W piątek 8 maja, w ośrodku Pod Modrzewiem w Kosobudzu obradował Zarząd Okręgu PZW w Zielonej Górze. Członkowie ZO z Zielonej Góry i z Gorzowa Wlkp. wzięli również udział w konferencji naukowej pt. "Lubuskie Wędkarstwo - współpraca, zagospodarowanie i ochrona wód".

Członkowie ZO podjeli szerego uchwał regulujących zasady pracy Biura Okręgu oraz przyjęli uchwały dotyczące udzielenia pełnomocnictw dla Kół i Wędkarskich Klubów Sportowych.

W konferencji prelekcje wygłosili:

- Ryszard Orzechowski (specjalista z Lubuskiego Zepsołu parków Krajobrazowych). Tytuł prelekcji: Wędkarz w Parku krajobrazowym"

- Agnieszka Cackowska (główna księgowa Okregu ZPW w Gorzowie Wlkp.). Tytuł prelekcji: "Wykorzystanie platformy geolokalizacyjnej jako narzędzia w walce z kłusownikami i zagrożeniami dla środowiska naturalnego"

- Marcin Zając (dyrektor firmy AMB Software). Tytuł prelekcji: "Aplikacja Wędkarz jako narzędzie służące Społecznej Straży Rybackiej".

(ds)

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • rafikm Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

    rafikm

    Jak znam zycie to w sprawie dojazdu do Odry w okolicy Strumiennej Retna nawet nie rozmawiali:((

  • brunoo Data dodania: 5 lat temu Oceń: 2 + / -

    brunoo

    Nie mozna było tego zrobić w siedzibie Okręgu, ZA DARMO? A nie za grube pienbiądze wędkarzy w ośrodku nad jeziorem? Uwielbiacie trwonić pieniądze, nie?

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin