Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Podsumowanie MPO

Aktualności | 2017-11-19 | Publikujący: Koło PZW Lubsko nr 1

W piątkowe popołudnie, 17 listopada, w siedzibie Okręgu PZW w Zielonej Górze odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji Młodzieżowego Pucharu Okręgu.
Dwunastu najlepszych zawodników w kategoriach U-14 i U-18 odebrało puchary i nagrody za wyniki w cyklu spławikowych zawodów wędkarskich. W spotkaniu uczestniczyła młodzież z rodzicami i opiekunami oraz członkowie Okręgowej Komisji ds. Młodzieży: Grzegorz Rutkowski, Mariusz Brzeziński i Paweł Stróżyk.
Uroczystość poprzedzono prezentacją zdjęć z najciekawszych momentów zawodów.
W kategorii U-14 najlepszy wynik w sezonie uzyskał Maciej Niewiadomski z koła PZW nr 1 w Lubsku, przed Bartoszem Szymczakiem i Krzysztofem Ksiukiem (Lubsko 1). Z powodu problemów z dojazdem, nagrody dla Maćka i Bartka odebrał tata Macieja pan Jacek Niewiadomski.
W kategorii U-18 zwyciężył Marcel Jędraszak z koła PZW Nowa Sól 8, przed Patrykiem Goikiem i Jakubem Graczykiem (Lubsko 1). Szczegółową klasyfikację przedstawiono w zestawieniu na stronie internetowej okręgu:
http://www.pzw.org.pl/…/klasyfikacja_generalna_mpo_na_rok_2…
Spotkanie było okazją do rozmowy na temat planów rozwoju działalności z młodzieżą w Okręgu PZW w Zielonej Górze oraz oczekiwań młodzieży w zakresie organizacji zawodów wędkarskich.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin