Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Stanowisko Rzecznika Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy takie oto stanowisko Rzczenika Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, nadkomisarza Marcina Maludy:

 

"W związku z wprowadzonym na terenie Polski stanem epidemii i ograniczeniami nałożonymi na wszystkich obywateli informuję, że wychodzenie z domu jest możliwe tylko w celach niezbędnych.  Obostrzenia  dotyczą zatem również wędkarzy. Należy stwierdzić, że uprawianie wędkarstwa na mocy obowiązujących przepisów jest aktualnie zabronione. Zakaz ten dotyczy zarówno grup, jak i pojedynczych osób i wynika nie tylko z troski o zdrowie i życie samych wędkarzy, ale również z troski o zdrowie i życie wszystkich mieszkańców Polski i jest zawiązane z bardzo wysoką zaraźliwością wirusa wywołującego chorobę COVID. Zakaz nie dotyczy zawodowych rybaków, dla których łapanie ryb jest wykonywaniem działalności gospodarczej."

 

Wytrzymajmy jeszcze trochę.

#zostanwdomu


Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • klusownikdodzis Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: 6 + / -

    Oczywiście dołączam się do przedmówcy. Co rzecznikowi prasowemu jak i samej policji do wędkarza mającego aktualne uprawnienia, przestrzegającego przepisów regulaminu PZW ?. Policja jest do pilnowania by ludzie respektowali prawo, a nie jak to teraz jest sami owe prawo łamią łącznie z "elitą" rządzącą. Nie ma stanu wyjątkowego więc mogą sobie filcaki wypchać tymi obostrzeniami zamiast słomy. Mandaty, sądy, więzienia też są dla ludzi, ale pozwy przeciwko bezpodstawnym karaniom ludzi, ograniczaniem ich wolności także jest karalne, i jeśli w tym kraju nie będzie sprawiedliwości to są jeszcze sądy międzynarodowe. Konstytucja jest najważniejszym dokumentem/prawem w państwie, więc "obostrzeniowcy" możecie się wypchać swoimi ustawami, uchwałami i czym tylko chcecie. Dopóki zapis w konstytucji jest taki a nie inny wara wam od ludu. Ludzie zostali sami zostawieni sobie i jakoś dają radę bez was, więc nie rzucajcie im kłód pod nogi, i pamiętajcie że kij ma dwa końce, Józek

  • Mruk Mirosław Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: 12 + / -

    miras89

    Kpiny i żenada, drwienie z Polaka. Jezeli wszyscy zgromadzeni na 10 leciu katastrofy smoleńskiej zostaną ukarani za złamanie obostrzeń wprowadzonych przez rząd, nie będę jechał na ryby w przyszły weekend, a jeżeli nie mogą sobie obostrzenia dalej wprowadzać. Pytam oni są innym człowiekiem niż ja czy tzw Pan Kowalski. Jeżeli ja mogę otrzymać mandat to Pan Kaczyński i cała reszta również. Pozdrawiam wszystkich Mirosław.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin