Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Rezerwacja akwenów na zawody wędkarskie w 2021 r.

W związku z tym, że Zarząd Główny postanowił nie podejmować na wrześniowym posiedzeniu decyzji o ogłoszeniu terminów przeprowadzenia kampanii sprawozdawczo-wyborczej, do czasu zniesienia ograniczeń i zagrożeń wynikających z pandemii COVID-19.


Brak możliwości przeprowadzenia zebrań sprawozdawczo - wyborczych komplikuje możliwość zgłaszania zawodów wędkarskich organizowanych przez Koła w taki sposób jak było to do tej pory czyli na tydzień przed „WZK".

 

 

Wytyczne zgłaszania zawodów wędkarskich przez koła PZW Okręg w Zielonej Górze na 2021 r. są następujące :


- Opiekunowie wód mogą zgłosić trzy zawody na swojej wodzie do 3 stycznia 2021 r. poza kolejnością.


- Pozostałe terminy zawodów wędkarskich przyjmowane będą od 4 stycznia 2021 r. na podstawie pierwszeństwa w nadsyłaniu wiadomości. Przesłane wcześniej do nas zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Koła, które przesłały już zgłoszenia muszą przesłać je jeszcze raz po 4 stycznia. Liczy się kolejność zgłoszeń.


Zgłoszenia zawodów wędkarskich przyjmowane będą wyłącznie drogą elektroniczną na adres mailowy sport@pzw.zgora.pl lub za pomocą poczty tradycyjnej (liczy się data otrzymania listu). Zgłoszeń dokonywać mogą Prezesi kół lub osoby upoważniane przez Prezesów. Terminarz należy zgłaszać na załączonym druku.

Zgłoszenia telefoniczne nie będą przyjmowane.

 

Karta zgłoszenia zawodów : EXCEL  PDF

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin