Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Dzień Dziecka 2015.

“Frajdy” było co nie miara!      Zdjęcia /szukaj!/

Dnia 5 czerwca 2015 roku z małym opóźnieniem do kalendarzowego święta Dnia Dziecka, miejscowa Biblioteka z Kołem 92 Polskiego Związku Wędkarskiego w Bornem Sulinowie przy wydatnej pomocy naszego Nadleśnictwa i Urzędu Miasta zorganizowali zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej.

 Zawody przeprowadzono na dużych pomostach jeziora Pile, na które zgodę nieotpłatnej organizacji wyraził właściciel wody jakim jest Gospodarstwo Rybackie w Czaplinku, za co dzieci I organizatorzy dziękują.

Atmosfera w czasie zawodów jak również po nich była wspaniała, szczególnie podczas ogłaszania wyników i wręczania nagród i upominków. Wszystkie dzieci i młodzież otrzymali pamiątkowe medale, nagrody, upominki i paczki ze słodyczami.  Uczestników  borących udział było 25.

Po męczących 2-godzinnych zawodach przy dźwiękach muzyki wykonywanej przez pana Romana i Kazika spożywano posiłek przygotowany przez pensjonat “U Ani” oraz kiełbaski pieczone na związkowym grillu.

Uczestnicy i organizatorzy serdecznie dziękują darczyńcom za pomoc finansową którą nas wsparli: Nadleśnictwo Borne Sulinowo, Urząd Miasta, MBP, pensjonat “U Ani”, sklep wędkarski  “Amur” w Szczecinku.

Dzięki wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniu I przeprowadzeniu tej imprezy, uśmiech dzieci był najmilszą nagrodą. 

Wyniki pierwszych sześciu zawodników w kategoriach wiekowych.

6 do 11 lat.

L.p.

Imię i Nazwisko

Waga/pkt.

Miejsce

1

Paulina Kaźmierczak

2120

I

2

Julkia Kaźmierczak

2020

II

3

Martyna Kasander

1960

III

4

Mateusz Łuszczak

1880

IV

5

Martyna Stachurska

1640

V

6

Kacper Gajewski

1580

VI

12 do 15 lat.

 

L.p.

Imię I Nazwisko

Waga/pkt.

Miesce

1

Przemysław Kubiak

2620

I

2

Marcin Kasander

2460

II

3

Grzegorz Patyński

2460

III

4

Natalia Stachurska

2100

IV

5

Eryk Hołubek

2060

V

6

Natalia Słomińska

1640

VI

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.