Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

Aktualności | 2021-09-20 | Publikujący: Koło PZW Kalisz Miasto

W dniu 19.09.2021 odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze koła PZW Kalisz-Miasto. Frekwencja nie dopisała niemniej zebranie zostało otwarte w drugim terminie. Zgodnie ze Statutowym obowiązkiem zostały przeprowadzone wybory do komisji mandatowej, wyborczej, skrutacyjnej, uchwał i wniosków które w następstwie nadzorowały przebieg wyborów dotyczących powołania nowego Prezesa koła członków zarządu koła i wymaganych organów statutowych koła. Przedstawiono sprawozdania z poszczególnych organów związku, z działalności koła za minione lata i przegłosowano ich zatwierdzenie. Wszystkie zostały przyjęte bez zastrzeżeń. W drodze wyboru "starym-nowym" Prezesem koła Kalisz-Miasto pozostał kol.Paweł Powałowski. Gratulacje!

Członkami zarządu zostali wybrani:

Arkadiusz Krzanowski, Paweł Jarosławski, Piotr Szymkowiak, Marian Olejnik, Stanisław Ibusz, Bartosz Ramski, Jakub Borowiec, Robert Zagwojski, Przemysław Szczeblewski, Marek Woźniak, Dawid Zimniak.

Członkami komisji rewizyjnej zostali wybrani:

Piotr Kamiński, Henryk Tadeusiak, Tomasz Ojrzanowski

Członkami sądu koleżeńskiego zostali wybrani:

Tomasz Mroziński, Maciej Herbich, Rafał Florkowski, Daniel Dworczyk, Andrzej Siarkiewicz

Wszystkim nowo wybranym gratuluję, życzę owocnej współpracy w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Zebranie przebiegło w spokojnej atmosferze, poruszono kilka spraw związanych ze stanicą wędkarską i ogólnym zarysem zachowań wędkarskiej braci nad brzegami naszych wód. A teraz pozostaje nam tylko zakasać rękawy i zrobić wszystko co możliwe by było lepiej a zawsze może być lepiej.  

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • kaliszanin Data dodania: 27 dni temu Oceń: 0 + / -

  Można się było spodziewać.
  Liczymy na częstsze zarybienia, kontrole i oczywiście dobre dla Kalisza porozumienia, bo głównie przez ten pryzmat będziecie oceniani.
  Powodzenia !

 • Szczeblewski Przemysław Data dodania: 28 dni temu Oceń: 0 + / -

  przemodronphoto

  do Pana akowalski - Już pana poprawiam . Brak osoby oddelegowanej z Okręgu nie ma wpływu na prawidłowość i regulaminowość zebrania ( nie jest obowiązkowa ) . Druga sprawa to według statutu PZW ( do którego pana odsyłam w celu zapoznania się i później oceniania ) to o terminie, miejscu i porządku dziennym walnego zgromadzenia członków (delegatów) zarząd koła zawiadamia członków z 21 dniowym wyprzedzeniem. Trzecia sprawa to frekwencja , i tu powiem co osobiście słyszałem od innych - nieobecnych ( a w dup.. to mam jadę na ryby, po co mam iść wolę jechać na grzyby inny teks pier... to i tak to nic nie zmieni , itp itd .) Niestety tak to wygląda . Pozdrawiam

 • akowalski Data dodania: 29 dni temu Oceń: 0 + / -

  Witam! W kwestii formalnej jak widać Panowie z Kalisz Miasto sami się wybrali. Jak widać na zdjęciach brak przedstawiciela z Okręgu Kalisz, który by czuwał nad prawidłowością regulaminową walnego zebrania. Druga sprawa piszący wspomina o małej frekwencji pomijając fakt że członkowie koła o walnym zebraniu poinformowani byli tylko na stronie PZW i Facebooku ,brak było informacji w sklepach wędkarskich. Druga sprawa i tu już również regulaminowa, informacja o walnym zebraniu na stronie ukazała się 25.08.2021 r. a zebranie odbyło się 19.09.2021 r. więc moje pytanie brzmi czy został zachowany 30 dniowy okres powiadomienia i w takim razie czy przeprowadzone wybory z widocznymi uchybieniami nadal są ważne? Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Pozdrawiam