Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

UWAGA! KOMUNIKAT uWAGA! KOMUNIKAT

Aktualności | 2022-05-09 | Publikujący: Koło PZW Kalisz Miasto

 

Zarząd koła Kalisz-Miasto informuje o podjęciu Uchwały Nr 2 z dn.07.05.2022 dotyczącej komisyjnego otwarcia nieużywanych szafek w pomieszczeniu, do którego dostęp posiadają członkowie koła cumujący swoje łodzie. Nieprzekraczalny termin usunięcia zabezpieczeń i przechowywanych rzeczy w szafkach upływa z dniem 05.06.2022.  Po tym terminie komisja otworzy szafki usuwając zabezpieczenia a zawartość zewidencjonuje i przekaże do magazynu zewnętrznego. Okres przechowywania w magazynie zewnętrznym - do dwóch miesięcy od dnia ewidencjonowania. Po tym okresie zawartość zostanie zutylizowana.  Uwaga! Nie dotyczy to członków, którzy regularnie użytkują i wywiązują się z regulaminu użytkowania pomieszczenia/stanicy.

 

Jednocześnie informujemy o podjęciu tych samych czynności na podstawie Uchwały Nr 2 z dn. 07.05.2022 w stosunku do porzuconych na terenie stanicy łodzi jak i łodzi cumujących w obrębie stanicy. 

Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z Gospodarzem stanicy pod Nr Tel. 789 032 994 w godzinach 17:00 ÷18:30 w dni powszednie do dnia 01.06.2022 – ( po tym terminie w godzinach  urzędowania na stanicy wędkarskiej)


Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • Szymkowiak Piotr Data dodania: 17 dni temu Oceń: 0 + / -

  dyrekto

  Komendant Posterunku

  Damian Jaśkiewicz


  tel. kom. 512 260 504

 • arsamandi Data dodania: 17 dni temu Oceń: 0 + / -

  arsamandi

  Sorki za te wpis w tym miejscu ale poproszę o jakieś namiary na kompetentną straż uprawnioną do kontroli wędkarzy. Na KTW Szałe codziennie pewien mieszkający tam cwaniaczek imieniem Bartuś, dokonuje spustoszenia rybostanu szczupaka do 40 cm oraz innych ryb...do tego na trzy wedki i niejednokrotnie jeszcze spiningując. Ów cwaniaczek wszem i wobec się szczyci i chwali,.ze jest majętny i na ewentualne kary może sobie pozwolić. Acha, karty wędkarskiej nie ma i nie...
  Wobec powyższego poproszę o podanie mi nr tel do konkretnej osoby która przyjedzie i prześwietli kłusola.pozdrawiam