Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zawody spinningowe o Puchar Jesieni odwołane!

Aktualności | 2022-11-05 | Publikujący: Koło PZW Kalisz Miasto

Z ogromną przykrością informujemy, że zawody o spinningowy Puchar Jesieni zostają odwołane.

Przyczyna odwołania zawodów jest niestety bardzo prozaiczna - niska frekwencja! Wbrew wszelkim niesprzyjającym okolicznościom zawody miały odbyć się na naszej ukochanej Prośnie, ponieważ jesteśmy przekonani, że racja jest po naszej stronie. Niestety wielu wędkarzy zdecydowało się nie brać udziału i my tę decyzję szanujemy.

 

W tym miejscu należą się specjalne podziękowania dla części kolegów z zaprzyjaźnionych, lokalnych Kół Wędkarskich, którzy intensywnie i, jak widać, skutecznie informowali wędkarską brać, że nasze zawody nie odbędą się. Dzięki właśnie takiej wzorowej postawie i niezachwianej solidarności naszego środowiska jesteśmy w tym właśnie, a nie innym miejscu. Brawo!

 

Dziękujemy wędkarzom, którzy zapisali się na zawody. Niestety było nas zbyt niewielu, żeby był sens organizować zawody, gdzie w minionych edycjach udział brało 70-80 osób. Przepraszamy was, że musicie zmienić plany na 11 listopada, ale mamy nadzieję, że spędzicie ten dzień nad wodą i ryby "będą gryzły".

 

Pieniadze oczywiście niezwłocznie zwrócimy na konto.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Przemek Data dodania: 25 dni temu Oceń: 0 + / -

  Świetne Mrożonki?Jam Paweł ,pomyliłeś z zawodami które odbyły się tydzień wcześniej w Nowym Mieście a organizowane były przez koło Pasją Kalisz.

 • Cypek11 Data dodania: 25 dni temu Oceń: 0 + / -

  Wystarczy popatrzeć na Murowaniec którym opiekuje się WSK Kalisz i na Szałe którym opiekuje się Kalisz Miasto. Gdzie jest porządek, nie ma śmieci i jest piękna zadbana stanica? Dziękuję.

 • Jam Paweł Data dodania: 25 dni temu Oceń: 0 + / -

  olmen

  Pewno kolego, że można. Tylko jakie były nagrody i jaka aprowizacja widać na fotkach z tych zawodów :) Ale za to były tam ponoć świetne mrożonki :)

 • wedkarz2013 Data dodania: 26 dni temu Oceń: 0 + / -

  Aluzja co do lokalnych kół jest nie na miejscu" obarczanie innych o brak zainteresowania zawodami jest śmieszne. Może kwota startowa jest za niska??? Puchar Jędrasa na Warcie 65 startujących opłata 5o zł i to z opłatą 20 zł na okręg Poznań można