Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

uwaga wędkarze

Aktualności | 2021-07-23 | Publikujący: Koło PZW Zbiersk

uwaga

Po rozmowach w Nadleśnictwie Grodziec z Panem Nadleśniczym Waldemarem Cierniakiem Zarząd koła PZW Zbiersk przedstawia informację do wiadomości wszystkich przebywających na terenie stawów Zbiersk. 

Obowiązuje bezwzględny zakaz poruszania się wokół stawów wszelkimi pojazdami mechanicznymi ( samochody, motocykle, motorynki, qady....) - dozwolony dojazd do wyznaczonego miejsca parkowania,  oraz  bezwzględny zakaz używania otwartego ognia  i rozpalania ognisk. (dotyczy równiez osób niepełnosprawnych)

Nieprzestrzeganie powyższego grozi sankcjami prawnymi nałożonymi przez odpowiednie służby.

Zarząd koła PZW Zbiersk  

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Domagalski Andrzej Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

    zbiersk

    W zasadzie z anonimami nie polemizuję ,bo jak masz odwagę ( michu44) krytykować to miej odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem, ale mniejsza o to. Zarzucasz ,że wprowadzamy średniowiecze i chore zakazy. Jeżeli nie znasz sprawy to nie zabieraj głosu, tylko zadzwoń do Nadleśnictwa i tam uzyskaj informacje. Zarząd został zaproszony do nadleśnictwa i Nadleśniczy nakazał zamieścić taka informację, a to czy ty się do niej zastosujesz to twoja sprawa. To tyle w tej sprawie. Co do "mięsiarzy" dobrze wiemy kto i co zabiera i znamy też twój nick kto ty jesteś. Ty jesteś jednym z tych "mięsiarzy". A tak na marginesie: zapraszamy do pracy przy wyciąganiu drzew z wody. Potwierdź swój Udział telefonicznie do dnia 4.08.2021r,

  • michu_44 Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

    Ludzie czy wy nadal żyjecie w średniowieczu ?? zajmijcie się lepiej " mięsiarzami" bo wszyscy tam dobrze wiecie kto ile zabiera ryb i nic z tym nie robicie!! Wprowadzacie jakieś chore zakazy dojazdu w możliwe miejsce na stanowisko i pływania modelami. Co wam to przeszkadza? Robicie wszystko na przekór wędkarzom!! Później chcecie mieć członków w kole, niedługo to koło zniknie bo nikt tu nie opłaci składek przez wasze działania na przekór wszystkim. SZUKAJCIE ROZWIAZAŃ A NIE ZAKAZÓW. Co za problem zrobić drugi parking na starej plaży, jest dojazd i miejsce. Na kąpielisko zawsze się dojeżdżało i nadleśnictwo nigdy nikomu nie stwarzało problemów. To dlaczego i teraz miało by nie kazać dojechać 70m dalej.