Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze galerie

Liczba zdjęć: 34
Liczba zdjęć: 40
Liczba zdjęć: 26
W dniu 20.09.2015r. na jeziorze w Lidzbarku odbyła się II tura Mistrzostw Koła w dyscyplinie spiningowej z łodzi. Na zbiórce stanęło 12-stu zawodników , w tym 2 juniorów.Pogoda przywitała nas burzą i lekkim deszczem.Po odprawie i wylosowaniu łodzi zawodnicy przystąpili do rywalizacji w 4 godzinnej turze. Po zakończeniu zmagań i podliczeniu wyników sędzia zawodów kolega Marek Dembski odczytał wyniki zawodów: I miejsce zajął Łączyński Marcin z sumą pkt. 1650. II miejsce zajął Sewruk Krzysztof z sumą pkt. 700. III miejsce zajął Łączyński Marek z sumą pkt. 700. W przypadku II i III miejsca zadecydowała długość złowionej ryby.Wśród juniorów zwyciężył Podowski Dawid z sumą pkt. 70. W klasyfikacji generalnej Mistrzem Koła na 2015 rok został Sewruk Krzysztof. Wicemistrzem został Łączyński Marcin , a III miejsce zajął Łączyński Marek. Mistrzem Koła w kategorii junior został Podowski Adrian , a wicemistrzem Podowski Dawid. Po wręczeniu dyplomów i nagród wszyscy uczestnicy zawodów udali się na poczęstunek do restauracji, w ośrodku wypoczynkowym "Danusia". Zapraszamy do galerii zdjęć.
Liczba zdjęć: 107
Liczba zdjęć: 78
Podczas wspaniałej pogody przy bardzo niskim stanie wody, w znakomitych humorach zawody rozpoczeliśmy o 7.30. Juniorzy łowili 3godz. seniorzy 4 godz. 1 godz decydowała o zwycięstwie w zawodach w dnniu 24.05.2015r . Głównymi rybami zawodów byly: płoć, ukleja, okoń i jaź. Wyniki nie były oszałamiające lecz ryby złowione były bardzo ładne. Po zważeniu ryby wróciły do wody . PO zakończeniu imprezy zostały wręczone puchary , medale i dyplomy dla zwycięzców . Wszyscy zawodnicy otrzymali drobne upominki wędkarskie . Podczas wspólnego posiłku na zakończenie imprezy rozmawiano o wynikach i przebiegu całych zawodów.
Liczba zdjęć: 31
Liczba zdjęć: 33
Liczba zdjęć: 55
W dniu 21.03.2015r o godz 9:00 w Rybnie na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, odbył się konkurs Wiedzy Wędkarsko -Ekologicznej. Do rywalizacji z wiedzy teoretycznej i praktycznej staneło 6 drużyn ze Szkól :Rybno (2 drużyny), Jeglia , Rumian, Koszelewy i Żabiny. Organizator przygotował się solidnie. Wystrój sali typowo wędkarsko-ekologiczny. Dzieci z wiedzy teoretycznej musiały odpowiedzieć na 20 pytań z RAPR, oraz z wiedzy ogólnej. Poziom był bardzo wysoki. Czas na przygotowanie do konkursu szkoły miały ok tygodnia. Dyrektor okregu Pan Adam Gierej , oraz członkowie Koła PZW Działdowo ,zapręzętowali wędkarskie metowy połowu ryb. Metoda muchowa -Adam Gierej Dyrektor okregu Ciechanów. Metoda podlodowa i spiningowa Prezes kola Działdowa Marek Dembski. Metoda spławikowa - skrócony zestaw członkowie koła Adrian i Dawid Podowscy. Metoda gruntowa ins. do spraw młodzieży Marcin Kasprowicz. Po pokazie metod połowu kapitan sportowy koła PZW Działdowo kolega Przemysław Zdunek. Przedstawił prezentacje pt. Ryby w Naszym Rejonie co przed pisaniem testu odświeżyło wiadomości zawodnikom.Po napisanym teście nastąpił konkurs wiedzy ekologicznej. prezentacje na temat Ptactwo Wodne Naszych Wód zaprezentował przedstawiciel Welskiego Parku Krajobrazowego Pan Arkadiusz Abramowski. Wiedza z ekologi była liczona do punktacji generalnej konkursu. Zaprezentowane spreparowane zwierzęta oraz odgadywanie tropów zwierząt na piasku wzbudziły ogromne zainteresowanie nie tylko dla uczestników konkursu ale tez wśród widowni. Prawdziwym hitem było kolo fortuny, przed którym stawali kapitanowie drużyn odpowiadający na pytania zaliczane do konkursu . Podczas przerw było można konsumować przysmaki , które przygotowały Panie z Rybna , swojski chleb, ciasta, pasty rybne, dania z ryb itp- smacznie i zdrowo. W całej tej imprezie ktoś musiał zając pierwsze miejsce , ale zwycięzcami byli wszyscy uczestnicy konkursu. Udowadniając ze można się bawić zdobywając wiedzę. Po podsumowaniu w klasyfikacji drużynowej: 1.Rybno 2 2.Rybno 1 3.Koszelewy indywidualnie : I miejsce Dominik Kornatowski SP Rybno, II miejsce Bartosz Ćwiek SP Koszelewy, III miejsce Szymon Kruszyński SP Żabiny. Konkurs rzutowy wygrał Bartosz Ćwiek SP Koszelewy Za zajęte miejsca indywidualnie nagrody : kołowrotki ufundował okręg PZW Ciechanów, zestawy spławikowe (żyłka , haczyki spławik ) ufundowało kolo PZW Działdowo. Zestawy promocyjne dla zwycięskiej drużyny: kubki , gry planszowe( Puzle) Starostwo Powiatowe Działdowio . Puchar dla zwycięscy w konkursie rzutowym Prezes kola PZW Działdowo. Puchary dla zwycięzców indywidualnych i drużynowych Wójt gminy Rybno.
Liczba zdjęć: 63
Obie tury zawodów sobota ,niedziela . Odbyły się na Jeziorze Grądy. Były to jedne z lepszych zawodów podlodowych , obfitujących w ilość złowionych ryb. Grubość bezpiecznej pokrywy lodowej była zadowalająca , tylko na tym Jeziorze. Zawody odbyły się w miłej i koleżeńskiej atmosferze , przy pięknej pogodzie.Wyniki są podane w tabeli.
Liczba zdjęć: 16
Spotkanie sprawozdawcze za 2014 za nami

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jakim gatunkiem ryb powinno się zarybiać nasze wody ?
lin
karp
karaś
płoć
leszcz
sum
okoń
sandacz
szczupak
jaź
węgorz
kleń
miętus
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin