Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Strona Koła Działdowo najlepsza w Polsce w 2010 roku.

Aktualności | 2011-01-01 | Publikujący: Koło Działdowo

Ciężka praca popłaca.

Prezes Koła Marek Dembski i Sekretarz Koła Paweł Wółkowski Junior

W roku 2010 prawdziwym objawieniem w działalności Koła Działdowo okazała się nasza strona internetowa. Strona działa od 19 lutego 2007 roku, jednak do października 2009 roku odwiedziło ją zaledwie 2.500 osób. Od października 2009 roku stronę internetowa naszego działdowskiego koła zaczął prowadzić Sekretarz Koła Paweł Wółkowski (Junior). Strona w przeciągu zwłaszcza 2010 roku bardzo zmieniła swój wygląd. Pojawiały się na bieżąco wszystkie aktualności, ciekawe relacje z zawodów okręgowych, kołowych i towarzyskich, które na bieżąco relacjonowały starty naszych zawodników, ale także wydarzenia sportowe na arenie okręgowej. Wygląd naszej strony to zasługa wszystkich wędkarzy, znajdziecie na niej zdjęcia naszych kolegów i przyjaciół, ich relacje z zawodów oraz ich osiągnięcia ubiegłoroczne na różnych polach wędkarskiej działalności.  Strona zawiera ponad 10.000 zdjęć o tematyce wędkarskiej. Szybko też zyskała stałych bywalców nie tylko w Działdowie i powiecie działdowskim, ale także w całej Polsce oraz poza jej granicami. To nas bardzo cieszy zwłaszcza z uwagi na to, że ciężka praca włożona w taki jej wygląd jest dostrzegana przez wielu wędkarzy.  Dzięki naszej stronce promujemy nasze miasto Działdowo, powiat działdowski i nasz rodzimy Okręg Ciechanów PZW, a przede wszystkim nasze koło i co chyba najważniejsze po prostu wędkarstwo. W ciągu roku nie spodziewaliśmy się tak ogromnych efektów naszej pracy. W trakcie ubiegłego 2010 roku byliśmy najczęściej oglądaną stroną kołową w Polsce w miesiącach : czerwcu, lipcu, wrześniu, październiku i grudniu, a w sierpniu i listopadzie plasowaliśmy się na drugich miejscach. W podsumowaniu rocznym zajęliśmy zaszczytne pierwsze miejsce spośród wszystkich stron kół PZW w Polsce, ponadto w grudniu objęliśmy prowadzenie w klasyfikacji wszechczasów oglądalności kół. Nasze sukcesy to wynik tylko i wyłącznie naszej, samodzielnej pracy i niczego innego. Warto nadmienić, że w pokonanym polu pozostawiliśmy wszystkie koła naszego okręgu, a także stronę okręgową.    

W poszczególnych miesiącach oglądalność przedstawiała się następująco :

- styczeń – 572 osoby,

- luty – 1.388 osób,

- marzec – 1.446 – osób,

- kwiecień – 2.104 osoby,

- maj – 7.131 osób,

- czerwiec – 15.677 osób,

- lipiec - 11.144 osoby,

- sierpień – 15.791 osób,

- wrzesień – 37.603 osoby,

- październik – 33.391 osób,

- listopad – 27.532 osoby,

- grudzień – 19. 475 osób.

W sumie w 2010 roku odwiedziło nas 173.254 osoby (rekord koła i na razie kołowy rekord PZW). Tylko we wrześniu 2010 roku, co również jest naszym rekordowym osiągnięciem odwiedziło nas 37.603 osoby, a 22 września ubiegłego roku aż 2.779 osób. Średnio miesięcznie w trakcie 2010 roku odwiedzało nas 14.437 osób, a dziennie aż 474 osoby.

Na progu nowego roku możemy zapewnić, że mamy kilkadziesiąt nowych pomysłów na ulepszenie i upiększenie naszej strony. Mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie.  Więc jeśli macie ciekawe zdjęcia i chcecie się nimi podzielić wysyłajcie je na e-mail : pawelwolkowski@op.pl . Szczególnie liczymy na zdjęcia z rybami i na te z waszych wypraw wędkarskich. Zawsze możecie podzielić się z nami waszymi przeżyciami nad wodą, ciekawymi zdarzeniami, swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Cały czas zachęcamy do komentowania pojawiających się informacji, zapraszamy też na nasze forum oraz do czynnego uczestnictwa w życiu naszego, działdowskiego koła.

 

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2011 roku.

 

 

                                               Prezes Koła

 

                                             Marek Dembski

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • pawelwolkowski Data dodania: 10 lat temu Oceń: 71 + / -

  Zapraszam kolegę do włączenia się w pracę koła (pracy jest sporo a rąk do pracy mało), akurat tak się składa, że na zawodach byłem i sam większość fotek robiłem. Jeśli ich jest za mało dorobię więcej nie ma problemu. A jeśli mamy też fotki od innych to znak, że dobrze nam się układa współpraca z innymi kolegami wędkarzami, kołami itd. Na stronie są numery telefonów więc proszę o kontakt i rzetelne przedstawienie sprawy, jeśli ma kolega wątpliwośći, bo pod nickiem każdy jest mocny.

 • lalus Data dodania: 10 lat temu Oceń: -71 + / -

  Rozwiń
 • Żulewski Przemek Data dodania: 10 lat temu Oceń: 71 + / -

  Gratulacje, przede wszystkim dla Ciebie Paweł bo to Ty jesteś siłą napędową tego świetnie działającego mechanizmu. Dzięki Twojej wytężonej pracy możemy czerpać tak wiele informacji. Wiele osób,nie tylko z twojego koła, bardzo docenia to co robisz ;lecz nie wszyscy przyznają się do tego.
  Obyś w 2011 roku nie spoczął na laurach i raczył nas wędkarzy różnymi relacjami wraz z "fotooprawą".
  Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 • lechsulim Data dodania: 10 lat temu Oceń: 71 + / -

  witam ,
  gratulacje ! faktycznie zrobiliście wynik na poziomie światowym ...............ale jak już pisałem wcześniej strona niczym wielkim nie imponuje oprócz dużej ilości zdjęć , dla których trzeba poświęcić dużo czasu aby je obejrzeć praca administratora strony zasługuje na pochwałę bo naprawdę dużo czasu trzeba poświęcić aby utrzymać wynik , ciekawie otwiera się niektóre linki a te zamieniają się tylko w tytuł i nie wiadomo co dalej z tym robić
  wynik odwiedzin to nie tylko zasługa administratora i zarządu ale również tych co chcą odwiedzać i pisać na portalu PZW , na którym jest naprawdę dużo ciekawych stron z interesującą treścią
  jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam polecając moją stronę naszego koła

 • Zdunek Przemysław Data dodania: 10 lat temu Oceń: 72 + / -

  Wielkie gratulacje dla całego zarządu koła!!!! To dzięki wam ten sukces!!! Myślę ze mogę śmiało podziękować w imieniu wszystkich członków naszego koła:) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz taaaaaaakich ryb!!!!!

 • Latosiński Kris. Data dodania: 10 lat temu Oceń: 76 + / -

  dora

  Moje gratulacje to fakt ,że praca przynosi efekty brawo koledzy ! A ja zapraszam na naszą stronę www.amur.kielce.pl wszystkiego najlepszego na Nowy Rok . Krzysztof AMUR Kielce.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy Społeczna Straż Rybacka Powiatu Działdowskiego w 2010 roku działała lepiej niż w latach poprzednich ?
tak, zdecydowanie lepiej
można byłoby jeszcze trochę poprawić
nie, ale idzie w dobrym kierunku
zdecydowanie gorzej
nie wiem
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin