Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zapraszamy na IV edycję Podlodowego Pucharu Pięciu Jezior.

Aktualności | 2011-01-24 | Publikujący: Koło Działdowo

Będzie ciekawie, zabawa i grad emocji gwarantowany.

IV edycja Pucharu Pięciu Jezior

Wszystkich chętnych wędkarzy do udziału w IV edycji cyklu zawodów o Puchar Pięciu Jezior. Cykl ten jest bardzo prestiżowo traktowany przez zawodników, co pokazała zacięta rywalizacja i frekwencja w poprzednich latach. Informujemy, że zawody odbywać się będą odpowiednio na jeziorze jeziorze Piaseczno (30.01), jeziorze Lidzbarskim (13.02), jeziorze Zwórzno (20.02), jeziorze Jeleńskim (27.02) i jeziorze Zarybinek (06.03). Każdorazowo zbiórka zawodników przed zawodami godzina 7.00, za wyjątkiem pierwszych zawodów gdzie zbiórkę wyznaczamy na 8.00.

Uwaga !!!

1) W zawodach o Puchar Pięciu Jezior startują wszyscy zgłoszeni zawodnicy posiadający kartę wędkarską bez względu na przynależność okręgową (każdy zawodnik musi posiadać zezwolenie na połów ryb na wodę na której odbywają się zawody), dlatego serdecznie zapraszamy kolegów wędkarzy z innych okręgów, a także z innych organizacji wędkarskich. Zaznaczamy, że prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna i drużynowa Pucharu Pięciu Jezior.

2) Dobrowolna wpłata wynosi 15 zł od zawodnika (na każdych zawodach).

3) Każdy zawodnik powinien posiadać linkę asekuracyjną minimum 10 metrów. Pojemniki do przechowywania ryb zabezpiecza organizator. Z uwagi na dbałość o bezpieczeństwo zawodników, są oni zobligowani do stawienia się na zawody w pełnej dyspozycji psychofizycznej, a dodatkowo zabrania się pod groźbą dyskwalifikacji kładzenia wierteł na lodzie w czasie trwania zawodów. Wiertło musi być wkręcone w lód. Wszystkie sprawy dotyczące regulaminu każdorazowo zostana szczegółowo omówione na odprawach przed poszczególnymi zawodami cyklu.

4) Prowadzi się klasyfikację indywidualną i drużynową (Pucharu Pięciu Jezior). Do klasyfikacji drużynowej liczą się wyniki trzech najlepszych zawodników po rozegraniu wszystkich zawodów z cyklu Puchar Pięciu Jezior.

5) Każde zawody będą rozgrywane w dwuturowo (jedna tura 2 godziny). Do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej zaliczany będzie wynik każdej tury. Do klasyfikacji generalnej Pucharu Pięciu Jezior zalicza się 4 najlepsze wyniki każdego zawodnika spośród 5 zawodów.

7) Zawody rozgrywane będą zgodnie z najnowszym Regulaminem (tylko na mormyszkę).

8) Zapisy zawodników do każdego piątku przed zawodami do godziny 15 (ilość startujących osób z koła, klubu, innej organizacji wędkarskiej lub zgłoszenia indywidualne wraz z podanymi numerami PESEL) u skarbnika Koła Działdowo Pawła Wółkowskiego telefonicznie pod nr tel. 0-23 697-36-35 lub osobiście w sklepie wędkarskim "Widman" w Działdowie przy ulicy Górnej 7. Zawodnicy nie zgłoszeni nie będą dopuszczeni do zawodów.

9) W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorami : Marek Dembski tel. 0-502-023-951 i Paweł Wółkowski (Junior) tel. 0-500-055-579.

Życzymy udanego wędkowania i jak najlepszych wyników. Gwarantujemy dobrą zabawę i miłą atmosferę. Oby tylko pogoda pozwoliła rozegrać cały tegoroczny cykl Pucharu Pięciu Jezior.

 

Zarząd Koła Działdowo PZW

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (11)

 • Waśniewski Kuba Data dodania: 10 lat temu Oceń: 89 + / -

  "i od kogo będą znowu nagrody" czy to źle że kolega Paweł stara się i załatwia nagrody. Zazdrość przez to przemawia

 • mormyszka Data dodania: 10 lat temu Oceń: -94 + / -

  Rozwiń
 • lalus Data dodania: 10 lat temu Oceń: -93 + / -

  Rozwiń
 • Karpinski Jarosław Data dodania: 10 lat temu Oceń: -106 + / -

  Rozwiń
 • xxxl Data dodania: 10 lat temu Oceń: -85 + / -

  Rozwiń
 • Majewski Marcin Data dodania: 10 lat temu Oceń: 97 + / -

  Czytałem. Nie byłem, nie widziałem, nie oceniam. Jedno jest pewne. Teraz to przypomina zwykłą nagonkę. Każdy ma prawo do błędu i nauki. Nie myli się tylko ten co nic nie robi. Najlepszą nauką jest praktyka. Nie można powiedzieć, że chłopak się nie stara czy nie chce a to jest bardzo ważne.
  Okręgowi sędziowie odpowiadali? Też nie byli wcześniej podani. Też nie ustrzegli się od błędów. Od niektórych słyszałem, że ten lub tamten nie powinien sędziować. No i co? Nie wszyscy wszystkim pasują. Mi jak towarzystwo nie odpowiada to nie idę na imprezę.

 • mistrzwedki Data dodania: 10 lat temu Oceń: -99 + / -

  Rozwiń
 • Majewski Marcin Data dodania: 10 lat temu Oceń: 89 + / -

  Nie słyszałem takiego określenia. To są zawody towarzyskie. Wielokrotnie uczestniczyłem w takich, kiedy sędziowie łowili. Przecież zawodnicy mogą wydelegować kogoś do uczestniczenia przy liczeniu pkt. a ryby mogą i powinny być ważone w obecności zawodnika który podpisuje, że zgadza się z wagą.

 • mistrzwedki Data dodania: 10 lat temu Oceń: -97 + / -

  Rozwiń
 • Majewski Marcin Data dodania: 10 lat temu Oceń: 92 + / -

  Dlaczego nikt nie wymaga podania składu komisji sędziowskiej od Okręgu? Może będzie podobnie. Sędziowie zostaną wyznaczeni w dniu zawodów? Ok? Przy Okręgu było ok.

 • mistrzwedki Data dodania: 10 lat temu Oceń: -106 + / -

  Rozwiń

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Na ryby najczęściej wybierasz się z ?
Sam
Kolegą/Koleżanką
Dziećmi
Żoną/Mężem
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin