Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Podlodowym - Komunikat

Aktualności | 2013-02-04 | Publikujący: Koło Działdowo

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Podlodowym - Komunikat

K O M U N I K A T

1. Rodzaj zawodów:

Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Podlodowym w klasyfikacji indywidualnej seniorów. Zawody w II turach po 2 godz. każda. Prawo startu mają 3-osobowe reprezentacje Kół Okręgu PZW Ciechanów a także Kadra Okręgu w wędkarstwie podlodowym za 2012r.:

- Sławomir Kraszewski - Koło Lidzbark

- Mirosław Świontkowski - Koło Działdowo

- Marcin Majewski - Koło Pułtusk

- Marcin Konkiel - Koło Działdowo

- Piotr Ignaczak - Koło Pułtusk

- Tomasz Młynarczuk - Koło Lidzbark

 

2. Organizator:

- Kapitanat Sportowy Okręgu, Koło PZW w Lidzbarku.

3. Miejsce i czas zawodów:

- jezioro Hartowieckie - 10.02.2013r. Zbiórka zawodników o godz. 7.00 na parkingu ośrodku "HARTEK".

- jezioro Zarybinek - 17.02.2013r. Zbiórka zawodników o godz. 7.00 na parkingu przy restauracji "Świtezianka" w m. Rybno.

4. Nagrody:

- dla zdobywców miejsc I - III w klasyfikacji końcowej- puchary, medale i dyplomy;

5. Komisja Sędziowska:

- Sędzia główny zawodów - kol. Andrzej Marchlewicz - Koło Lidzbark.

- pozostali sędziowie niezbędni do prawidłowego przeprowadzenia mistrzostw wyznaczeni zostaną przez sędziego głównego.

6. Inne informacje:

- Zawody rozgrywane będą zgodnie z najnowszymi „Zasadami organizacji sportu wędkarskiego" , które weszły w życie z dniem 1.01.2013 r. i przyjęte przez ZG PZW Uchwałą Nr 176 z dnia 15 grudnia 2012 r. - przepisy te będą restrykcyjnie egzekwowane.

- Na zawodach każdy zawodnik będzie weryfikowany na podstawie karty wędkarskiej i legitymacji członkowskiej z opłatą na 2013r.

- obowiązuje całkowity zakaz treningów w przeddzień zawodów w wyznaczonych sektorach i strefach buforowych pod restrykcją dyskwalifikacji w zawodach

- Na Mistrzostwach Okręgu nie pobieramy opłaty startowej. Dla oficjalnie zgłoszonych trenerów, opiekunów, kierowców istnieje możliwość spożycia po zawodach obiadu - odpłatność 10 zł. Zawodnicy nie ponoszą kosztów posiłku.

- W związku z tym, że Okręg ubezpiecza uczestników zawodów Koła zobowiązane są do imiennego zgłoszenia drużyn najpóźniej do dnia 8 lutego 2013r do godz. 14.00 w Biurze Zarządu Okręgu PZW w Pułtusku osobiście, faxem lub telefonicznie (tel. 23 - 692-58-86). Po wyznaczonym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane a zawodnicy nie zgłoszeni nie zostaną dopuszczeni do rywalizacji.

- Ze względu na warunki pogodowe ( grubość lodu ) zawody mogą zostać przełożone lub odwołane. W związku z czym prosimy Koła zainteresowane wzięciem udziału w mistrzostwach o kontakt telefoniczny z Biurem Zarządu Okręgu PZW w Pułtusku (tel. 692-58-86) w piątki przed każdymi z zawodów, w celu upewnienia się, czy zawody się odbędą!!! Ewentualne zmiany pojawią się także na stronie internetowej Okręgu

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Irys Data dodania: 8 lat temu Oceń: 4 + / -

  Cyt. z artykułu napisanego po powyższych zawodach "niemal wszyscy mieli zabawę w szybkościowym odławianiu niewielkich płoci". Jak podliczyłem, w trakcie tej "zabawy" zabito prawie 70 kg ryb.

  Z niezrozumiałych przeze mnie powodów administrator strony Koła PZW Lidzbark skasował mój komentarz, w którym tylko zadałem pytanie - co się robi po zawodach podlodowych ze złowionymi rybami? Regulaminy znam. W lato je wypuszczamy na zawodach, a zimą nie. Kiedyś to skarmiano nimi świnie. Czy dzisiaj też to się robi? Na tych zawodach zabito prawie 70kg ryb. W imię czego? Rywalizacji sportowej??? Wszędzie wokół mówi się o "NO KILL", ichtiolog przy zarybianiu podobno denerwuje się, jak ktoś mówi o wynikach wędkarskich. Czyż nie tak?

 • slaw34 Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  slaw34

  Jeśli ma "ktoś pytanko" do OKS to powinien sformułować je w odpowiednim miejscu, na odpowiedniej stronie - strona Okręgu. To po pierwsze. Po drugie - w kole ma kolega członka OKS. Można zapytać jego. Po trzecie - jak kol. Marcin napisał, jest on członkiem naszego okręgu i koła. Przy kołach działają (choć nie wszędzie) kluby. Koła prowadzą swoje mistrzostwa - eliminacje, tak dla nie zrzeszonych w klubach członków jak i dla członków "swoich" klubów wystawiając w tej drodze eliminacji najsilniejszą ekipę na Mistrzostwa Okręgu. Koło czy kadra okręgu to nie klub. Kol. Marcin poza tym, nie musiał brać udziału w eliminacjach w kole z racji zasłużenie wywalczonego w ubiegłym roku 3 miejsca w M.O. i znalezieniu się w Kadrze Okręgu. Gdyby jednak kol. Marcin miał ochotę wystartować w M.O. jako reprezentant klubu "Pełta" Pułtusk co na razie jest niemożliwe, to do mistrzostw nie zostałby dopuszczony. Podobnie rzecz będzie miała się jeszcze z jednym z kolegów z Pułtuska. Po czwarte. Wszystkim nam powinno zależeć, by mieć jak najsilniejsze reprezentacje kół, reprezentację okręgu. Więc nie nadinterpretujmy regulaminów, chcąc eliminować z zawodów czołowych zawodników... Po piąte - podpisujmy się, bo więcej na anonimy odpowiadać nie będę...
  Pozdrawiam Sławomir Kraszewski

 • Majewski Marcin Data dodania: 8 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • dominikk Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

  witam
  Mam pytanie do OKS?
  na jakiej zasadzie startuje w okregu Ciechanowskim Marcin Majewski! Czytając regulamin;
  Zasady organizacji wędkarskiego sportu kwalifikacyjnego

  st.20
  Regulamin zmiany barw klubowych
  & 2
  Zawodnik wędkarskiego sportu wyczynowego może być członkiem i reprezentować barwy tylko jednego Wędkarskiego Klubu Sportowego w określonej dyscyplinie wędkarskiej.

  A on startował w tym roku na mistrzostwach polski z klubu Łowisko NET.Tak więc zostanie złamany regulamin,chyba że niektórych on nie dotyczy .

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jak oceniasz organizację zawodów okręgowych ?
bardzo dobrze
dobrze
dostatecznie
źle
beznadziejnie
nie mam zdania
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin