Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Informacja – Nowy zbiornik „Starorzecze Nieznanowice”

Aktualności | 2015-11-17 | Publikujący: Okręg PZW w Krakowie

           Okręg PZW Kraków informuje, że w ramach Obwodu Rybackiego Raba 4 pozyskał do wędkowania nowy zbiornik „Starorzecze Nieznanowice". Zbiornik o powierzchni 6 hektarów znajduje się na lewym brzegu rzeki Raby w miejscowości Nieznanowice i do końca roku udostępniony jest do wędkowania w ramach opłaty niepełnej Okręgu PZW Kraków. Od roku 2016 zbiornik został przekazany decyzją Zarządu Okręgu na Łowisko Specjalne dla Koła PZW Raba Gdów na 1 rok w celu prowadzenia racjonalnej gospodarki rybackiej w ramach obwodu.   

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • stan24 Data dodania: 3 lata temu Oceń: -6 + / -

  Rozwiń
 • zawiedziony Data dodania: 6 lat temu Oceń: 3 + / -

  Oj stan 24 prędzej w naszych wodach okręgowych złowisz złotą rybkę która spełnia życzenia niż ktoś z biura czy ZO odpisze na nasze pytania mimo że na pewno czytają to co piszemy.

 • stan24 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 3 + / -

  Może kilka fotek nowego zbiornika i mapka dojazdu.

 • zawiedziony Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  O ile nie wygra przetargu / operatu na wodę ktoś inny np Przystań. I wtedy działki i ich właściciele niewiele mają do wody.

 • lucas39 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  problem w tym ze pzw nie jest wlascicielem przylasku a ni zadnym inym zbiornikiem
  maja tylko prowadzic gospodarke "rybna" a co za tym idzie wlasciciel ma w dupie wedkarzy bo on chce zarabiac. a wiec beda tam cuda przynoszace kase bo dis tylko KASA sie liczy. jak by kolega byl w zarzadzie gdzie dostaje sie kase to by kolega wiedzial
  a widzial kolega plan zagospodarowania na Bagrach? tam naszczescie jest burdel z dzialkami wiec jeszcze przez chwile bedzie WODA :D

 • zawiedziony Data dodania: 6 lat temu Oceń: 3 + / -

  Nowa woda przybyła a Przylasek Rusiecki idzie pod rekreację. Wędkarstwo, sport rowerowy, spacerniak, pole campingowe oraz prawdziwa gastronomia. Czyli teraz aby można było łowić trzeba będzie opłacać: PZW, MZW oraz Bóg jeden wie komu za Przylasek. Panowie z administracji oraz zarządu okręgu dalej bawcie się sportem. Na PR będzie tylko rekreacja.
  http://krakow.pl/polecamy/195348,183,komunikat,_nowa_huta_przyszlosci___przylasek_rusiecki____jaki_to_plan_.html
  Oj będzie ciekawie jak wysuną się z pod zadków ciepłe krzesełka.