Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Walne Zgromadzenia 14.11.2021

Zapraszamy na Walne Zgromadzenie, na którym dojdzie do wyboru nowego zarządu z pośród członków Koła nr 1 i Koła Kolejarz- Ofama

Zarząd Koła PZW "Kolejarz-Ofama" oraz Zarząd Koła PZW nr 1 w Opolu zawiadamia o Walnym Zgromadzeniu  Połączeniowym  Kół. Zgromadzenie odbędzie się  dnia 14.11.2021 roku. w pierwszym terminie o godzinie 9:00 lub w  drugim wyznaczonym tego samego dnia na  godzinę 9:30. Zgromadzenie odbędzie się w sali Ochotniczej Straży Pożarnejw Bierkowicach. Należy mieć przy sobie legitymację członkowską z opłaconą składką na 2021r. 

Obecność obowiązkowa.

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

 • kotek123456 Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

  Aby przeprowadzić połączenie Kół w sposób zbliżony do wymogów prawnych należy;
  - przeprowadzić zebrania oddzielnie w Kołach które chcą się połączyć i zapytać wyraźnie zebranych czy tego chcą – TAK lub NIE.
  - musi to być zrobione w głosowaniu tajnym – urnę oraz kartki do głosowania trzeba przygotować.
  - nie może to być głosowanie na żywioł.
  - kartki z oddanymi głosami musza być zabezpieczone zgodnie z wymogami, aby można było w każdej chwili sprawdzić ważność.
  - zebranie z tym tematem należy przeprowadzić 07 listopada zgodnie z ogłoszeniem.
  - gdy oba Koła powiedzą w głosowaniu TAK, wówczas zebranie w dniu 14 listopada będzie zwykłą formalnością na którym powinny być wybrane władze obu połączonych Kół.
  - gdyby jednak jedno z Kół powiedziało w głosowaniu NIE, wówczas należy w każdym kole przeprowadzić normalne wybory, ponieważ kadencja obecnych władz dawno już minęła.