Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Strona główna Koła Wędkarskiego PZW KLEŃ OLSZTYN

-ZAPISZ SIĘ DO KOŁA PZW KLEŃ OLSZTYN

wystarczy zadzwonić pod numer  tel.

603 866 651

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

 

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW KLEŃ OLSZTYN 2021 ROK

 

 

 

mistrzostwa_kiermas_130621.jpg

 

 

MISTRZ - TADEUSZ WIZIECKI

I WICEMISTRZ - MARCIN PTASZKOWSKI

II WICEMISZTRZ - ANDRZEJ ZDRODOWSKI

 

Pełne wyniki zawodów zobaczysz w zakładce: zawody spławikowe

-----------------------------------------------------------------------------------------

WYNIKI II TURY MISTRZOSTW KOŁA KLEŃ W SPŁAWIKU 13.06.2021 R.

SEKTOR A

1. Wiziecki Tadeusz - 6560

2. Zdrodowski Andrzej 4200

3. Łapiński Andrzej 4010

4. Mickiewicz Roman 3960

5. Maciejewski Grzegorz 3880

6. Naumowicz Jerzy 3700

7. Konczalski Daniel 3670

8. Czapor Ryszard 3130

SEKTOR B

1. Ptaszkowski Marcin 7200

2. Sebastyański Waldemar 6900

3. Namkieiwcz Lech 5400

4. Mędrek Fabian 5220

5. Warmiński Jacek 4330

6. Sawczuk Jan 3910

7. Nankiewicz Teresa 3750

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA KLEŃ j. Wipsowo 21.02.2021

 

1613934836988.jpg

 

Mistrz Koła - Sławomir Silwanowicz

I wicemistrz - Piotr Lindemann

II wicemistrz - Jacek Warmiński

Pełne wyniki w zakładce: zawody podlodow

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

WYNIKI GP SPŁAWIKOWE ZA 2020 ROK

oraz

WYNIKI TOTAL ZA 2020 ROK

szczegóły w zakładce obok.

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zakończenie sezonu spławikowego Koła Kleń Olsztyn 11.10.2020 Brąswałd rzeka Łyna

 

zdjecie.jpg

I miejsce - Michalski Piotr

II miejsce - Ptaszkowski Marcin

III miejsce - Wiziecki Tadeusz

Pełne wyniki w zakładce - zawody spławikowe.

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

VIII Memoriał spławikowy im. Tadeusza Skalskiego 13.09.2020 r. Kanał Szymoński

memo.jpg

 

I miejsce - Marek Zieliński

II miejsce - Rudnicki Adam

III miejsce - Hodana Krzysztof

 

Pełne wyniki na naszym fanpage na Facebooku.

oraz w zakładce Zawody spławikowe

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

ZAWODY SPŁAWIKOWE O PUCHAR SEKRETARZA KOŁA KLEŃ OLSZTYN j. SCZYCIONEK 30.08.2020

beztytulu.png

I miejsce - Piotr Lindemann

II miejsce - Leszek Maruszewski

III miejsce - Jerzy Naumowicz

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

ZAWODY SPŁAWIKOWE 55+ KOŁO KLEŃ OLSZTYN 02.08.2020 rzeka Kiermas

img_20200802_135535_large.jpg

I miejsce - Leszek Maruszewski

II miejsce - Andrzej Łapiński

III miejsce - Lech Nankiewicz

W kategorii 65+ zwyciężył 

Andrzej Łapiński

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Zawody sumikowe j. Długie 27.07.2020 r.

img_20200726_211740_6.jpg

I miejsce - Fabian Mędrek

II miejsce - Lech Nankiewicz

III miejsce - Jerzy Naumowicz

Wyniki w zakładce inne zawody wędkarskie.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Mistrzostwa Koła Kleń Olsztyn 2020

Mistrz koła - Marcin Ptaszkowski

Wicemistrz koła - Andrzej Łapiński

II wicemistrz - Piotr Lindemann

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

excel_etim9aoacm.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Z głębokim smutkiem informujemy, że dzisiaj w nocy zmarł nasz wspaniały kolega wędkarz, członek naszego koła Czesław Łukaszewicz.

Całej rodzinie i znajomym składamy wyrazy współczucia.

Koledzy z Koła Kleń

czesio.jpg

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zawody spinningowe zakończenie sezonu 2019 j. Pisz 20.10.2019

2010pisz.jpg

 

I miejsce - Ryszard Czapor

II miejsce - Jacek Warmiński

III miejsce - Marcin Ptaszkowski

Wyniki zawodów w zakładce: Zawody spinningowe

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zawody sumikowe Koła Kleń Olsztyn j. Długie

sumikowe.jpg

I miejsce - Fabian Mędrek

II miejsce - Andrzej Łapiński

III miejsce - Lech Nankiewicz

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zakończenie sezonu spławikowego Brąswałd rzeka Łyna 06.10.2019

fota.jpg

I. miejsce - Ryszard Czapor
II. miejsce - Wacław Pluta
III. miejsce  - Jacek Warmiński

 

Pełne wyniki niebawem. Więcej informacji na naszym Facebooku: fb.com/klenolsztyn

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Towarzyskie Zawody Spinningowe j. Pisz 22.09.2019

img_20190922_143320_1.jpg

I. miejsce - Ryszard Czapor

II. miejsce - Marcin Ptaszkowski

III. miejsce - Jarosław Tekliński

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VII Memoriał Spławikowy im. Tadeusza Skalskiego kanał Szymoński 15.09.2019

img_20190915_164847_1.jpg

 

I. miejsce - Daniel Konczalski

II. miejsce - Marek Zieliński

III. miejsce - Piotr Siwek

 

img_20190915_164951.jpg

I. miejsce - Teresa Nankiewicz

II. miejsce - Anna Stefanowicz

III. miejsce - Agata Drumlak

IV. miejsce - Agnieszka Hodana

V. miejsce - Joanna Kurzynowska

Pełne wyniki na stronie facebook:  fb.com/klenolsztyn

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zawody spławikowe o Puchar sekretarza Koła Kleń Olsztyn

j. Szyczcionek 25.08.2019 r.

sczycionek2508.jpg

I miejsce - Daniel Sosnowski

II miejsce - Piotr Siwek

III miejsce - Andrzej Łapiński

 

Wyniki w zakładce - zawody spławikowe.

 

 

 

 

------------------------------------------------------  ---

Zawody Spławikowe o Puchar Skarbnika Koła PZW Olsztyn Kleń. Rzeka Kiermas 28.07.2019 r.

kierma.jpg

 

 

I miejsce - Maruszewski Leszek

II miejsce - Sawczuk Jan

III miejsce -Grzegorz Maciejewski

 

Zdjęcia z galerii