Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Dokumety sądowe dotyczące obwodów SO2 i SO 3

Szanowni Państwo,

 

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez naszego pełnomocnika, a radcę prawnego Michała Chojnackiego z kancelarii radcy prawnego w Katowicach. Sąd rozpoznający powództwo w sprawie ustalenia bezskuteczności rozwiązania umów użytkowania obwodów rybackich rzeki Soła Nr-2 oraz Nr-3 wydał właśnie postanowienia o zabezpieczeniu tych powództw.

 

Na postawie tych postanowień, Sąd w Krakowie potwierdził, że do zakończenia postępowań sądowych to Okręg PZW Bielsko-Biała jest podmiotem, który w w/w obwodach może prowadzić czynności zarybiania i odłowu, jak również jest podmiotem zobowiązanym do dbania o dobrostan tych obwodów. Jednocześnie, Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zostało zobowiązane do zaniechania podejmowania działań, które mogłyby przeszkadzać Okręgowi w realizacji jego uprawnień.

 

Co jednak najistotniejsze, Sąd zaznaczył, że Okręg PZW Bielsko-Biała jest w dalszym ciągu uprawniony do wydawania zezwoleń na amatorski połów ryb w obwodach rybackich rzeki Soła Nr-2 oraz Nr-3, co jednocześnie potwierdza, że dotychczas wydane zezwolenia w dalszym ciągu obowiązują i pozostają w mocy. Zatem wszyscy wędkarze posiadający ważne zezwolenie mogą na jego podstawie dokonywać połowu ryb w w/w obwodach.

 

W załączeniu przesyłamy w/w postanowienie,

 

Decyzja o zabezpieczeniu obwodów.

1. Treść  1_karta_1.pdf

2. Postanowienie   2_karta__1.pd

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin

Zdjęcia z galerii