Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Feederowe Mistrzostwa Okręgu 1. i 2.t - Pogórze 12.05.19

W dniach 11-12.05.2019r. na łowisku w Pogórzu odbyły się Mistrzostwa Okręgu w technice feederowej.

Na starcie zawodów stanęło 26 zawodniczek i zawodników w klasyfikacji indywidualnej oraz 11 drużyn.

Pierwszego dnia zmagań dopisała zarówno pogoda jak i ryby. Łowiono głównie karasie, leszcze oraz karpie. Wśród bonusów znalazł się nawet jeden jesiotr. Łączna waga złowionych ryb wyniosła ponad 183 kilogramy.

Drugi dzień rywalizacji to już zmiana pogody, przelotne opady deszczu oraz wiatr doskwierające zawodniczkom i zawodnikom. Nie przeszkodziło to jednak w żerowaniu ryb i jak się okazało wyniki tego dnia były jeszcze lepsze, aniżeli w pierwszej turze. Łączna waga ryb złowionych w drugiej turze wyniosła blisko 195 kilogramów.

Indywidulanym Mistrzem Okręgu w technice feederowej został kolega Tomasz Pecuch z koła Bielsko-Biała FSM Syrena przed Adamem Grunerem z koła Pogórze Beskid i Ireneuszem Durką, również z koła Pogórze Beskid.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna VDE-Robinson Team II (w składzie Marcin Kostka i Łukasz Kubica) przed drużyną VDE-Robinson Team I (w składzie Jacek Matlas i  Ireneusz Durka) oraz przed drużyną Pogórze Beskid I (w składzie Roman Wojciechowski i Kamil Ulatowski).
Gratulacje dla zwycięzców!

Serdecznie dziękujemy gospodarzom zawodów z koła Pogórze Beskid za świetną organizację i kolegom Leszkowi Śliwie i Januszowi Maśce za obsługę sędziowską.

Szczegółowe wyniki obydwu tur jak również klasyfikacji końcowej w załączniku poniżej

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.