Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Spotkanie Młodzieżowej Kadry Okręgu - Pogórze 5.10.19

Niedawno zakończono całosezonową rywalizację w ramach młodzieżowego spławikowego GPO. Przyszedł więc czas podsumowań tego sezonu na tradycyjnym spotkaniu młodzieżowej kadry okręgu. Spotkaniu połączonym jak zawsze z zawodami. Uczestnikami tego spotkania, które odbyło się dnia 5.10.19 na łowisku w Pogórzu byli członkowie tegorocznej kadry okręgu (2019) oraz nowej (2020), powołanej na podstawie tegorocznych wyników cyklu GPO w obydwu kategoriach wiekowych.

Początek zawodów to deszcz i chłód . Po godzinie deszcz jednak ustał i humory zawodników zrobiły się lepsze. Ryby też jakby stały się aktywniejsze. Zaczęły brać, lecz z reguły te drobne. Większe okazy odchodziły głównie z zestawami.

Najlepszy wynik  zawodów, 2955 pkt, uzyskał  Rafał Szafran z Buczkowic, za co otrzymał mały namiot wędkarski, który zasponsorował Leszek Śliwa - wiceprezes okręgu ds. młodzieży.

Oprócz zawodów na spotkaniu podsumowano całoroczny cykl GPO, uroczyście ogłoszono skład przyszłorocznej Kadry Kadetów i Juniorów oraz wręczono medale, a kadetom również nagrody. Finałem spotkania było wręczenie pucharów-statuetek, bonów towarowych oraz nagród w postaci 6 wędek od sponsora, firmy Fishing Mart, o wartości około 1.000zł.

W załącznikach poniżej szczegółowe wyniki dzisiejszych zawodów.

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin