Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Ankieta dotycząca wędkarstwa trociowo-łososiowego - kolejna prośba

Po raz kolejny zwracamy się z prośbą o zapoznanie się z tekstem Zakładu Bioekonomiki Rybactwa Instytutu Rybactwa Śródlądowego w sprawie ankiety dotyczącej wędkarstwa trociowo-łososiowego i jeśli to możliwe - wzięcie w niej udziału.

"Szanowny Wędkarzu,
Zakład Bioekonomiki Rybactwa Instytutu Rybactwa Śródlądowego po raz drugi zwraca się z prośbą o wypełnienie i wysłanie ankiety dotyczącej wędkarstwa trociowo-łososiowego. Wyniki badań, które prowadzimy będą nam bardzo pomocne w ocenie skuteczności zarybień trocią wędrowną i łososiem polskich rzek uchodzących do Bałtyku, poznania profilu motywacyjnego wędkarzy, a także w celu ukazania ogólnej rangi wędkarstwa trociowego i łososiowego w naszym kraju.
To są już kolejne badania, realizowane przez Instytut, których celem jest nie tylko poznanie skali i znaczenia  wędkarstwa w naszym kraju, ale również mają służyć optymalizacji zabiegów zarybiania, ochrony stad troci i łososia oraz opracowywaniu strategii zarządzania populacjami tych gatunków. Chcielibyśmy również podziękować wszystkim respondentom, którzy brali udział w tegorocznych badania, jaki również w tych sprzed roku.  Dziękujemy za Wasz wkład w rozwój badań  naukowych służących naszej wspólnej pasji  - pięknym i walecznym rybom.
Chcemy, aby ankieta dotarła do jak największej liczby wędkarzy łowiących trocie i łososie, prosimy zatem o pomoc w dystrybucji linku do ankiety i udostępnianie go na stronach internetowych, profilach czy grupach poświęconych tej pasji.
 
https://ankiety.infish.com.pl/ankieta/6/6dd3f384482e79a0e49da07da477ac8c
 
Dziękujemy!
W imieniu Zakładu Zakład Bioekonomiki Rybactwa Instytutu Rybactwa Śródlądowego
Tomasz Czerwiński"

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.