Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

III tura spinningowych zmagań nad Narwią. Znamy Mistrzów spinningu za 2014r.

Aktualności | 2014-09-16 | Publikujący: Okręg PZW w Ciechanowie

Wczoraj , 14 września, została rozegrana III, finałowa tura Grand Prix o Indywidualne Mistrzostwo Okręgu w Wędkarstwie Spinningowym Juniorów i Seniorów. Zmagania spinningistów odbyły się na rz. Narew w m. Zambski Kościelne nieopodal Pułtuska. Na zbiórce o godz. 7.00 stawiła się identyczna ilość seniorów jak podczas II tury – 29. Juniorów było niestety znacznie mniej, bo zaledwie 12.

Przy wspaniałej, niemal letniej pogodzie jak na połowę września, dodatkowo mile nas - wędkarzy zaskoczyła również rzeka. Pomimo bardzo niskiego poziomu wody i piekącego słoneczka wszyscy wędkujący mieli mnóstwo brań. Znaczna większość rybek to niewymiarowe okonie i szczupaki, które natychmiast wracały do wody. Były oczywiście i ryby wymiarowe. Najwięcej do miary przedstawiano okonia, ale trafił się również sum, boleń, jaź i  szczupaki.

Zwycięzcą III tury Indywidualnych Mistrzostw Okręgu w Wędkarstwie Spinningowym w kategorii seniorów został kol. Marek Łączyński z Koła PZW w Działdowie, a w kategorii juniorów kol. Krzysztof Lipiński z Koła PZW w Ciechanowie.

W kategorii juniorów połowa zawodników niestety nie złowiła ryby zaliczanej do punktacji. W kategorii seniorów takich zawodników było zaledwie dwóch, w tym prowadzący w Grand Prix przed tą turą.

Po tej turze rozstrzygnęły się tytuły mistrzowskie w obu kategoriach wiekowych, a także kolejne pozycje w klasyfikacji końcowej mistrzostw.

Indywidualnym Mistrzem Okręgu Ciechanowskiego w wędkarstwie spinningowym za 2014r. w kategorii Juniorów został kol. Krzysztof Kościński z Koła PZW w Lidzbarku. Był on jedynym juniorem, który łowił ryby we wszystkich turach mistrzostw. W kategorii Seniorów Mistrzem został także zawodnik z Koła PZW w Lidzbarku kol. Dawid Karbowski.

 

Obaj oni za nieco ponad tydzień reprezentować nas będą w Indywidualnych Mistrzostwach Polski organizowanych przez Okręg Katowice. Obu im życzymy szczęścia i sukcesów w zmaganiach z najlepszymi spinningistami naszego kraju.

 

Pełne wyniki zawodów w Zambskach Kościelnych oraz podsumowanie mistrzowskiej rywalizacji znajdują się w załącznikach poniżej.

 

Więcej zdjęć znajdziecie w GALERII - KLIKNIJ , które wykonywał kol. Paweł Daab z Koła PZW w Cieksynie.

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • marekdem63 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  dwóch w pierwszej trójce piękny wynik brawo koledzy .

 • Tomek Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  sokol80

  Brawo Lidzbark!!

 • Wardzyński Juliusz Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  wsumierybak

  Gratulejszyn Panowie. Nawet mi się spodobało, może za rok dołączę do kolegów w rywalizacji :)

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Ile złowionych zgodnie z regulaminem ryb zabierasz do domu ?
wszystkie wypuszczam
do 10%
od 10 do 30%
od 30 do 50%
od 50 do 80%
zabieram wszystkie
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin