Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze galerie

Liczba zdjęć: 8
zdjęcia ryb złowionych przez wędkarzy Koła PZW Sianów w 2015 roku
Liczba zdjęć: 68
Ryby złowione przez członków naszego Koła w latach 2010-2014.
Liczba zdjęć: 13
Stan rzeki Uniesty pozostawia wiele do życzenia. Odcinek górski nie przypomina wcale górskiego... Wciąż wycinane są tam drzewa i krzewy, rzeka przypomina rów wypełniony wodą z prostymi brzegami. Ma służyć tylko na spływy kajakowe?! Ten odcinek rzeki wygląda jak kanał deszczowy!!! Przez to nie ma tam ryby, a wody zaledwie pół metra, skarpa ma już z dobre 3 metry... Nieważne jaka pora roku - tam wciąż koparką wycianane jest wszystko! Nie tak to powinno wyglądać! Miejmy nadzieję, że Okręg PZW Koszalin weźmie w końcu sprawę w swoje ręce, by były tam odpowiednie warunki dla ryb i wędkarzy............
Liczba zdjęć: 12
Pare starszych fotek z historii klubu, zawodów i jego członków. Podziękowania dla pana Grzegorz Józefowicza za udostepnienie materiałów.
Liczba zdjęć: 9
W dniu 07.05.2010 roku j. Topiele (Zagaje) zostało zarybione tegorocznym narybkiem szczupaka w ilości 5 tysięcy sztuk. W zarybieniu pomagali koledzy Nawrocki Antoni, Grzegorz Boguś i Tomasz Wolniaczyk. Małe "zębacze" zostały rozniesione i wypuszczone w małych ilościach po całej lini brzegowej. Mamy nadzieje, że jak najwięcej z nich przeżyje i urośnie do okazowych rozmiarów. Informujemy również, że na całym j. Topiele obowiązuje zakaz łowienia ryb z brzegu i z łodzi(okres zarybień) do odwołania. Zarząd Koła Sianów.
Liczba zdjęć: 12
W dniu 25 kwietnia tego roku odbyły sie zawody spławikowe o III Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Sianów. Zawody przebiegły w spokoju i pogoda dopisała z rybami było różnie, padło kilka ładnych leszczy, płotek i pare uklejek. Miejsce I Bartosiewicz Waldemar(2.12 kg), miejsce II Rodak Ryszard(2.02 kg) i miejsce III Małachowski Jan(1.26 kg). W zawodach wzieło udział 8 członków naszego koła. Nagrody w postaci pucharów wręczył Burmistrz Gminy i Miasta Sianów pan Ryszard Wątroba, który toważyszył nam pod koniec zmagań jak i podczas grillowania po zakończeniu zawodów. Podziękowania wszystkim uczestnikom za koleżeńskie zachowanie i posprzątanie po sobie stanowisk. Nasz sport ma nas zbliżać do natury i cieszyć a nie zasypywać śmieciami naszych rzek i jezior. Dbajmy o to Wszyscy, ci którzy kochają ten rodzaj spędzania wolnego czasu oraz ci, dla których niedzielny wyjazd nad wode ma byc przyjemnością. TW
Liczba zdjęć: 5
Dnia 13.12.2009 Gospodarstwo Rybackie pana Jarosława Dadonia zasponsorowało ponad 100 kg karpia na cel zarybieniowy Topiela. Wszystkie karpie pochodzą z chodowli i były przebadane przez weterynarza. Mamy nadzieje, że nasza współpraca będzie w tym roku również owocna. Dziękujemy.
Liczba zdjęć: 4
Dnia 22.10.2009 zarybiliśmy zagaje pierwszą rybą, były to okonie w liczbie 6650 szt.(100 kg).
Liczba zdjęć: 15
Przywaracanie j. Topiela dla wędkarzy i mieszkańców miasta i gminy.
Liczba zdjęć: 4
Podczas dni Sianowa odbyły się zawody wędkarskie dla najmłodszych z okazji dnia dziecka. Zmagania najmłodszych cieszyły sie w tym roku dużą popularnościa wśród mieszkańców miasta. W zawodach wzieło udział 19 młodych adeptów sztuki wędkarskiej. I miejsce zajeła Boryca Pamela lat 10(42 szt.-0.96 kg), II miejsce Solnica Dominika lat 10(35 szt.-0.74 kg) i III miejsce Piotrowska Julia 4,5 roku(6 szt.-0.64 kg).

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Na jakich łowiskach najbardziej lubisz łowić ryby?
rzeka
jezioro
morze
inne
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin