Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Polecane galerie

Liczba zdjęć: 68
Ryby złowione przez członków naszego Koła w latach 2010-2014.
Liczba zdjęć: 12
Pare starszych fotek z historii klubu, zawodów i jego członków. Podziękowania dla pana Grzegorz Józefowicza za udostepnienie materiałów.
Liczba zdjęć: 9
W dniu 07.05.2010 roku j. Topiele (Zagaje) zostało zarybione tegorocznym narybkiem szczupaka w ilości 5 tysięcy sztuk. W zarybieniu pomagali koledzy Nawrocki Antoni, Grzegorz Boguś i Tomasz Wolniaczyk. Małe "zębacze" zostały rozniesione i wypuszczone w małych ilościach po całej lini brzegowej. Mamy nadzieje, że jak najwięcej z nich przeżyje i urośnie do okazowych rozmiarów. Informujemy również, że na całym j. Topiele obowiązuje zakaz łowienia ryb z brzegu i z łodzi(okres zarybień) do odwołania. Zarząd Koła Sianów.
Liczba zdjęć: 12
W dniu 25 kwietnia tego roku odbyły sie zawody spławikowe o III Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Sianów. Zawody przebiegły w spokoju i pogoda dopisała z rybami było różnie, padło kilka ładnych leszczy, płotek i pare uklejek. Miejsce I Bartosiewicz Waldemar(2.12 kg), miejsce II Rodak Ryszard(2.02 kg) i miejsce III Małachowski Jan(1.26 kg). W zawodach wzieło udział 8 członków naszego koła. Nagrody w postaci pucharów wręczył Burmistrz Gminy i Miasta Sianów pan Ryszard Wątroba, który toważyszył nam pod koniec zmagań jak i podczas grillowania po zakończeniu zawodów. Podziękowania wszystkim uczestnikom za koleżeńskie zachowanie i posprzątanie po sobie stanowisk. Nasz sport ma nas zbliżać do natury i cieszyć a nie zasypywać śmieciami naszych rzek i jezior. Dbajmy o to Wszyscy, ci którzy kochają ten rodzaj spędzania wolnego czasu oraz ci, dla których niedzielny wyjazd nad wode ma byc przyjemnością. TW
Liczba zdjęć: 5
Dnia 13.12.2009 Gospodarstwo Rybackie pana Jarosława Dadonia zasponsorowało ponad 100 kg karpia na cel zarybieniowy Topiela. Wszystkie karpie pochodzą z chodowli i były przebadane przez weterynarza. Mamy nadzieje, że nasza współpraca będzie w tym roku również owocna. Dziękujemy.
Liczba zdjęć: 4
Dnia 22.10.2009 zarybiliśmy zagaje pierwszą rybą, były to okonie w liczbie 6650 szt.(100 kg).
Liczba zdjęć: 15
Przywaracanie j. Topiela dla wędkarzy i mieszkańców miasta i gminy.
Liczba zdjęć: 4
Podczas dni Sianowa odbyły się zawody wędkarskie dla najmłodszych z okazji dnia dziecka. Zmagania najmłodszych cieszyły sie w tym roku dużą popularnościa wśród mieszkańców miasta. W zawodach wzieło udział 19 młodych adeptów sztuki wędkarskiej. I miejsce zajeła Boryca Pamela lat 10(42 szt.-0.96 kg), II miejsce Solnica Dominika lat 10(35 szt.-0.74 kg) i III miejsce Piotrowska Julia 4,5 roku(6 szt.-0.64 kg).
Liczba zdjęć: 3
Dnia 1.05.2009 rozegraliśmy klubowe zawody spinningowe na j. Rosnowo. Pogoda dopisała ale z rybka było różnie...:) Miejsce I kol. Dariusz Wietecha, miejsce II Bartosiewicz Waldemar i miejsce III Boguś Grzegorz.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Na jakich łowiskach najbardziej lubisz łowić ryby?
rzeka
jezioro
morze
inne
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin