Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zawody Spiningowe "Ryby Topiela"-relacja

Aktualności | 2014-05-03 | Publikujący: Koło PZW Nr. 64 - Sianów

 

Dnia 01.05.2014 roku na jeziorze Topiele odbyły się zawody wędkarskie „Ryby Topiela” które jednocześnie otwierały sezon szczupakowy. W zawodach udział wzięło 19 wędkarzy sianowskiego koła. Wędkarze przy zmiennej pogodzie rywalizowali ze sobą przez około 5 godzin. Łącznie udało się złowić 15 wymiarowych szczupaków oraz trzy okonie. Największy ze szczupaków mierzył 65 cm. Wszystkie złowione ryby bezpiecznie wróciły do wody. A tak przedstawiała się pierwsza trójka zawodów:

1)   Marek Banaśkiewicz (2600 pkt)

2)   Krzysztof Powałka (2500 pkt)

3)   Bogusław Siwiela (2250 pkt)

Zwycięzcy w nagrodę otrzymali bony podarunkowe na kwoty 100zł, 80zł oraz 70 zł do wykorzystania w sklepie wędkarskim. Serdecznie gratulujemy. Dzień nie należał do najcieplejszych więc można się było rozgrzać ciepłą kiełbaską z grilla. Zawody przebiegły w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Serdecznie zapraszamy na kolejne zawody Koła PZW 64 Sianów.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z klasyfikacją wędkarz roku Koła Sianów która dostępna jest w zakładce po prawej stronie.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Powałka Krzysztof Data dodania: 7 lat temu Oceń: 7 + / -

    krzysiekp77

    Niestety to nie pierwszy przypadek gdy ktoś znajduje martwego szczupaka. Wydaje mi się że chodzi tutaj o nie umiejętne wypinanie ryby bez użycia szczypiec. W czasie zawodów nie było sygnałów że ktoś ma problem z wypięciem ryby a na ogół nikt nie chodził sam. Dopóki nie zmieni się mentalność wędkarzy że o rybę trzeba dbać to niestety takie przypadki będą się zdarzały.

  • Bielski Filip Data dodania: 7 lat temu Oceń: 6 + / -

    Drugiego maja byłem z kolegami nad jeziorem. W przestrzeni kilku metrów, w krzakach były 4 szczupaczki z wyszarpanymi skrzelami. Na wodzie, przy brzegu dalsze 3. Skąd one się tam wzięły? Kłusownik zabrałby wszystkie.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Na jakich łowiskach najbardziej lubisz łowić ryby?
rzeka
jezioro
morze
inne
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin