Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zawody Spiningowe "Ryby Topiela"-relacja

Aktualności | 2014-05-03 | Publikujący: Koło PZW Nr. 64 - Sianów

 

Dnia 01.05.2014 roku na jeziorze Topiele odbyły się zawody wędkarskie „Ryby Topiela” które jednocześnie otwierały sezon szczupakowy. W zawodach udział wzięło 19 wędkarzy sianowskiego koła. Wędkarze przy zmiennej pogodzie rywalizowali ze sobą przez około 5 godzin. Łącznie udało się złowić 15 wymiarowych szczupaków oraz trzy okonie. Największy ze szczupaków mierzył 65 cm. Wszystkie złowione ryby bezpiecznie wróciły do wody. A tak przedstawiała się pierwsza trójka zawodów:

1)   Marek Banaśkiewicz (2600 pkt)

2)   Krzysztof Powałka (2500 pkt)

3)   Bogusław Siwiela (2250 pkt)

Zwycięzcy w nagrodę otrzymali bony podarunkowe na kwoty 100zł, 80zł oraz 70 zł do wykorzystania w sklepie wędkarskim. Serdecznie gratulujemy. Dzień nie należał do najcieplejszych więc można się było rozgrzać ciepłą kiełbaską z grilla. Zawody przebiegły w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Serdecznie zapraszamy na kolejne zawody Koła PZW 64 Sianów.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z klasyfikacją wędkarz roku Koła Sianów która dostępna jest w zakładce po prawej stronie.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Powałka Krzysztof Data dodania: 7 lat temu Oceń: 7 + / -

    krzysiekp77

    Niestety to nie pierwszy przypadek gdy ktoś znajduje martwego szczupaka. Wydaje mi się że chodzi tutaj o nie umiejętne wypinanie ryby bez użycia szczypiec. W czasie zawodów nie było sygnałów że ktoś ma problem z wypięciem ryby a na ogół nikt nie chodził sam. Dopóki nie zmieni się mentalność wędkarzy że o rybę trzeba dbać to niestety takie przypadki będą się zdarzały.

  • Bielski Filip Data dodania: 7 lat temu Oceń: 6 + / -

    Drugiego maja byłem z kolegami nad jeziorem. W przestrzeni kilku metrów, w krzakach były 4 szczupaczki z wyszarpanymi skrzelami. Na wodzie, przy brzegu dalsze 3. Skąd one się tam wzięły? Kłusownik zabrałby wszystkie.