Koło PZW Nr. 90 Drzonowo
https://www.pzw.org.pl/2109

Aktualności

Otwarty Konkurs Trociowy na rzecz WOŚP

Aktualności | 2021-01-25 | Publikujący: Koło PZW Nr. 90 Drzonowo

 

Zarząd Koła PZW w Drzonowie Gmina Kołobrzeg zaprasza wszystkich chętnych wędkarzy do wzięcia udziału w "Otwartym Korespondencyjnym Konkursie Trociowym na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy".

Konkurs odbędzie się w ramach 29 Finału WOŚP w niedzielę 31 stycznia w godzinach od 7.30 do 16.00. Każdy z uczestników Konkursu może łowić trocie w dowolnej rzece w Polsce lub w morzu – oczywiście posiadając uregulowane odpowiednie opłaty.

Konkurs polega na łowieniu troci. Gdy komuś uda się ją złowić, należy ten fakt uwiecznić na zdjęciu i filmiku /z wypuszczenia/.

Złowione ryby należy sfotografować na wyraźnej miarce! tak, by można było określić ich długość. Liczyć się będzie długość ryb w cm. Wymiar troci - od 50 cm.

Połowy dozwolone metodą – spinning, mucha, surfcasting, spinning z plaży.

Konkurs przebiegać będzie na „żywej rybie” - oprócz zdjęć należy nagrać i przesłać filmik  z wypuszczenia złowionej ryby.

 

W sobotę 30 stycznia w godzinach wieczornych ogłosimy na stronie Koła PZW Drzonowo oraz na profilu Koła na Facebooku szczegół weryfikacyjny do wykonywania zdjęć złowionych ryb oraz numery telefonów, na które należy wysyłać zdjęcia lub filmy.

 

Trzej najlepsi wędkarze otrzymają nagrody rzeczowe (wartości 160 zł, 140 zł, 120 zł) oraz pamiątkowe statuetki - do odbioru w sklepie wędkarskim Michała Jania na ul. Jedności Narodowej  nr  30 w Kołobrzegu.

 

Na ten konkurs nie obowiązuje opłata startowa, natomiast warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty minimum 20 zł /a maksimum dowolne !!!!/ na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wpłaty można dokonać różnymi sposobami: 

 

- przelewem na konto Fundacji -do soboty 30 stycznia- 

 Konto 29. Finału: 18 1140 1010 0000 5244 4400 1129

  a potem, wraz z ewentualnym przesłaniem zdjęcia złowionej ryby, udokumentować to także przesłaniem zdjęcia lub screenu dowodu przelewu,

 

- wpłatą w sklepie wędkarskim na ul. Jedności Narodowej 30 w Kołobrzegu wraz z zapisaniem się na listę- do dnia 30 stycznia /zebrane środki przekażemy na WOŚP/

 

- datkiem do dowolnej puszki WOŚP /są już np w sklepach Lidl/ udokumentowanym nagranym filmikiem, tak by było widać wyraźnie wartość darowizny czyli min. 20 zł.

 

Zgłoszone do klasyfikacji ryby bez załącznika o darowiznie nie będą brane pod uwagę.

 

Prosimy także o zgłoszenie przed konkursem uczestnictwa - smsem na numer telefonu 600 487 164 z podaniem imienia i nazwiska i miejscowości zamieszkania - do wiadomości Zarządu Koła.

 

Uczestnicząc w Konkursie zgadzamy się na ewentualne udostępnienie w/w danych osobowych i wizerunku w relacji z Konkursu.

 

Zapraszamy do koleżeńskiej, wędkarskiej rywalizacji i wsparcia WOŚP!