Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Kolejne, otwarte zawody trociowe

Aktualności | 2021-03-02 | Publikujący: Koło PZW Nr. 90 Drzonowo

 

 

Zarząd Koła PZW w Drzonowie Gmina Kołobrzeg zaprasza wszystkich chętnych wędkarzy do wzięcia udziału w "Otwartych Korespondencyjnych Zawodach Trociowych".

Zawody odbędą się w niedzielę 7 marca  w godzinach od 7.00 do 18.00. Każdy z uczestników zawodów może łowić trocie w dowolnej rzece w Polsce lub w morzu – oczywiście posiadając uregulowane odpowiednie opłaty.

Zawody polegają na łowieniu troci. Gdy komuś uda się ją złowić, należy ten fakt uwiecznić na zdjęciu i filmiku /z jej wypuszczenia/.

Złowione ryby należy sfotografować na wyraźnej miarce! tak, by można było określić ich długość. Liczyć się będzie długość ryb w cm. Wymiar troci - od 50 cm.

Połowy dozwolone metodą – spinning, mucha, surfcasting, spinning z plaży.

Zawody przebiegać będą na „żywej rybie” - oprócz zdjęć należy nagrać i przesłać filmik  z wypuszczenia złowionej ryby.

 

W sobotę 6  marca w godzinach wieczornych ogłosimy na stronie Koła PZW Drzonowo oraz na profilu Koła na Facebooku szczegół weryfikacyjny do wykonywania zdjęć złowionych ryb oraz numery telefonów, na które należy wysyłać zdjęcia lub filmy.

 

Trzej najlepsi wędkarze otrzymają nagrody rzeczowe (wartości ok 200 zł, 160 zł, 120 zł) oraz pamiątkowe statuetki - do odbioru w sklepie wędkarskim Michała Jania na ul. Jedności Narodowej  nr  30 w Kołobrzegu.

  

Prosimy także o zgłoszenie przed zawodami uczestnictwa - smsem na numer telefonu 600 487 164 z podaniem imienia i nazwiska i miejscowości zamieszkania - do wiadomości Zarządu Koła.

 

Uczestnicząc w zawodach zgadzamy się na ewentualne udostępnienie w/w danych osobowych i wizerunku w relacji z zawodów.

 

Zapraszamy do koleżeńskiej, wędkarskiej rywalizacji!

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.