Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Porozumienia Poznań , Opole

Aktualności | 2023-01-17 | Publikujący: Okręg PZW w Kaliszu

W dniu 17.01.2023 roku podpisaliśmy porozumienie z Okręgiem PZW w Poznaniu dotyczącym obwodu rzeki Warty nr 6 ( obejmujący rzekę wartę od ujścia rzeki Prosny w miejscowości Komorze do mostu w miejscowości Rogalinek).

Składka 30 zł płatna wyłącznie elektronicznie poprzez system e-zezwolenia dostępna na stronie internetowej Okręgu PZW w Poznaniu.

W dniu 17.01.2023 roku również zostało podpisane porozumienie z Okręgiem PZW w Opolu na wody przygraniczne:

 1. Członkowie PZW zrzeszeni w Okręgu PZW z/s w Opolu chcący wędkować na zbiornikach nr 0.58 Psurów oraz nr 0.43 Młyny oraz na wodach rzeki Prosny od jej źródeł do mostu w Uszycach – wnoszą składkę Okręgową na rzecz Okręgu PZW z/s w Kaliszu w wysokości 15 zł, wyłącznie za pośrednictwem platformy elektronicznej ezezwolenia, dostępnej pod adresem internetowym: http://www.e-zezwolenia.przewodnikwedkarski.com/ezezwolenie (ww. opłata uwzględnia prowizję operatora).”

 2. Członkowie PZW zrzeszeni w Okręgu PZW z/s w Kaliszu chcący wędkować na zbiornikach: Jaworek 0.132, Jastrzygowice 0.63, Staw Rajman 0.64, Rów Boisko 0.62, Radawie 0.110, Żurawiniec 0.98, Zębowice 0.106 oraz na odcinku rzeki Mała Panew od ujścia rzeki Lublinicy do wlotu rzeki Mała Panew do Zbiornika Turawa – wnoszą składkę Okręgową na rzecz Okręgu PZW z/s w Opolu w wysokości 15 zł, wyłącznie za pośrednictwem platformy elektronicznej e-zezwolenia, dostępnej pod adresem internetowym: http://pzw.opole.pl/zezwolenia/index.php (ww. opłata uwzględnia prowizję operatora).”

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (8)

 • wedkarz2013 Data dodania: 8 dni temu Oceń: 0 + / -

  Tym co nie pasują porozumienia to widocznie opłaca w Wodach Polskich ??? Tam są lepsze porozumienia

 • bremes Data dodania: 10 dni temu Oceń: 0 + / -

  Na razie nie ma możliwości opłacenia. Jeszcze nie dodali tej zakładki za 30 zł.

 • araya Data dodania: 11 dni temu Oceń: 0 + / -

  Kol. Zenio Prosna ma ujście do Warty tylko w jednym miejscu i jest to w Modlicy obok Rudy Komorskiej . W niedalekiej odległości jest takze miejscowość Komorze Przybysławskie , o które autorowi pewnie chodziło. Jak zwał tak zwał okręg poznański zaczyna sie od ujścia Prosny do Warty. To Komorze koło Nowego Miasta to fajna miejscówka do połowów na Warcie.

 • zenio Data dodania: 14 dni temu Oceń: 0 + / -

  Fajnie że w porozumieniu jest odcinek Warty ale patrząc na mapę Polski ujście rzeki Prosny jest koło miejscowości Modlica natomiast Komorze jest obok Nowego Miasta. Proszę o sprostowanie jeśli jestem w błędzie.

 • araya Data dodania: 15 dni temu Oceń: 0 + / -

  Mowa jest o Warcie , a nie o Tarnobrzegu , Radomiu czy innych Kielcach , na którą właśnie w piątek po pracy można wyskoczyć . Jeśli jest coś złe , to trzeba to ganić. Jeśli jest coś dobrego , to trzeba to chwalić.

 • Krystian Data dodania: 16 dni temu Oceń: 0 + / -

  Wspaniałe wiadomości, powinniśmy dziękować ludziom odpowiedzialnym za "walkę" o porozumienia. Dzięki nim tak jak inni koledzy piszą, po pracy albo w niedzielę na 3-4 godziny możemy podjechać na drugi koniec Polski bez dopłacania, super. Po co nam porozumienia z sąsiednimi okręgami jeżeli możemy pojechać 300km na ryby. Co roku to samo jeszcze na dodatek jest coraz więcej ryb tylko nauczyły się do naszych przynęt a my nie umiemy ich łowić, piękny kraj i związki pokroju PZW.

 • krkr Data dodania: 17 dni temu Oceń: 0 + / -

  Dobry wieczór
  Jaka pochwała?
  Tradycyjnie w piątek po pracy wyskoczę sobie na ryby do Radomia albo Tarnobrzegu..................
  I za to bierzecie kasę i walczycie z Wodami Polskimi?

 • araya Data dodania: 17 dni temu Oceń: 0 + / -

  Za tą Wartę należy się pochwała dla okręgu.