Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Składki

Składki na rok 2022 O PZW Konin

Składki | 2021-11-16 | Publikujący: Okręg PZW w Koninie

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Wiktorski Jurek Data dodania: 5 dni temu Oceń: 0 + / -

  viktor0

  Ty pezetwu zapraszam do koła PZW Bielawa zrobimy Ci egzamin ,Nie przeprowadzony Przez leśnego dziadka tylko przez Naszą wspaniałą Komisję .

 • pezetwu Data dodania: 5 dni temu Oceń: 0 + / -

  Dodatkowo należy PZW zabrać możliwość egzaminowania na kartę wędkarską bo cała ta durna procedura tylko zniechęca. Młody człowiek powinien wyrabiać kartę za pośrednictwem internetu i robić test z wiedzy w internecie na czas. Podpisać online oświadzcenie i kartę wędkarską odebrać osobiście w starostwei lub też posługiwać się dokumentem elektronicznym na przykład w telefonie. Kategorycznie nie powinien być egzaminowany prze jakiegoś leśnego dziada z PZW. To średniowiecze a nawet starożytność. Uwolnić kartę wędkarską z rąk PZW!!!!

 • pezetwu Data dodania: 5 dni temu Oceń: 0 + / -

  Próbujecie werbować członków nowych żeby potem podnosić składki a powinniście zrobić przystępną opłatę dla ludzi chcących po prostu pojechać na ryby tam gdzie chcą. Opłata w danym okręgu nic nie daje jak się pojedzie na urlop. Nie możecie się porozumieć między okręgami. Powinna być udostepniona płatność online w wielu wariantach na konkretną wodę lub na cały okręg dla niezrzeszonych. Płatność w przystępnej formie i cenie targetowana do młodych ludzi, którzy klikając w telefonie blikiem płacą opłatę. Puknijcie się w głowy leśne dziady. Ktoś chce raz w roku pojechać na ryby do Waszego okręgu i za jeden dzień ma płacić 75 zeta???? A jak na noc by chciał jechać to 135 zeta bo wtedy wychodzi że powinien zapłacić trzydniową??? Wstyd i żenada. Ludzie Wam tego nie będą płacić i będą kłusować. Nie macie możliwości kontroli wszystkich łowisk. Skoro nie możecie nad tym panować to zróbcie przystępną oplatę żeby nikomu nie chciało się kombinować. Pamiętajcie że wędkarz musi nad wodę dojechać zaopatrzony w zanęty i itp. To też kosztuje. Mamy wydawać kilkaset złoty na jeden wypad na wodę w której zazwyczaj nic ciekawego nie pływa??? Ogarnijcie się

 • pezetwu Data dodania: 5 dni temu Oceń: 0 + / -

  Czy Was to już w tym PZW pogięło do końca???? Jednodniowa składka dla niezrzeszonych 75 złoty!!!
  Oszaleliście Panowie! Na mazurach PZW ma dla zrzeszonych składki w wysokości 900 złoty na rok. Przedłużacie taką polityką tylko swoją agonię bo przecież nikogo z młodych nie zachęcicie do płacenia takich absurdalnych składek. Odechciewa się jeździć na ryby. Nie idziecie z duchem czasów i tylko w niektórych okręgach można płacić online a dodatkowo wymuszacie jakieś potwierdzenia w druku. To średniowiecze. Tak czy siak i tak umrzecie i dobrze. Starych członków będzie wam coraz szybciej ubywać a młodych potencjalnych odstraszacie takim dziadostwem jakie prezentujecie. PZW musi odejść. Czym prędzej. Jest dno, metr mułu a dopiero potem PZW.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin