Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Porozumienia międzyokręgowe w 2022r

 

 

POROZUMIENIE MIĘDZYOKRĘGOWE

Zawarte pomiędzy Okręgiem PZW Kraków a Okręgiem PZW Tarnów

 

 

1.   Celem porozumienia jest bezpłatne udostępnienie w roku 2022 członkom umawiających się Okręgów po wniesieniu składek w macierzystym Okręgu tj. składki członkowskiej ogólnokrajowej i składki na ochronę i zagospodarowanie wód macierzystego okręgu następujących odcinków rzek:

-         Okręg PZW Kraków udostępnia do wędkowania obwód Wisła nr 3, odcinek Wisły od korony stopnia wodnego „Dąbie” do ujścia Raby do Wisły z wyłączeniem połowu z łodzi metodą trollingową.

-         Okręg PZW Tarnów udostępnia obwód Wisła nr. 4, odcinek od ujścia Raby do Wisły do mostu drogowego „Górka” na trasie Koszyce – Tarnów.

-         Okręg PZW Tarnów udostępnia obwód Raba nr. 5, od ujścia Stradomki do Raby do ujścia do Wisły.

2.      Na udostępnionych odcinkach obowiązują przepisy macierzystego okręgu.

 

 

 

Porozumienie na obwód rybacki Raba 2

Pan Józef Jeleński w ramach porozumienia dopuszcza do wędkowania w obwodzie nr 2, rzeki Raby członków Okręgu PZW Kraków mających wniesioną składkę na zagospodarowanie i ochronę wód Pełną lub Niepełną N-2 na wody Okręgu PZW Kraków w okresie od dnia 01.01.2022 r do dnia 30.06.2022 r.  według następujących zasad:

I.        Metoda muchowa NO-KILL w rejonie Tarliska Górnej rzeki Raby na odcinkach:

1.      Rzeka Raba od ujścia potoku Lubieńka do wąskiego (górnego) mostu w miejscowości Stróża (około 10 km. koryta rzeki Raby).

2.      Potok Chrzczonówka od ujścia potoku Skomielnianka z potokiem Łętówka w miejscowości Tokarnia do ujścia do rzeki Raby ( około 8 km. potoku, największego dopływu rzeki Raby w obwodzie ).

II.      Połów Kleni na owoce, w okresie od 15 maja do 30 czerwca na odcinku od wąskiego mostu w miejscowości Stróża do dolnego jazu w miejscowości Myślenice.

III.    Wędkarze łowiący metodą muchową NO-KILL - w rejonie Tarliska Górnej Raby nie muszą mieć żadnych dodatkowych zezwoleń, muszą jednakże posiadać rejestr połowów wydany przez użytkownika rybackiego ( dostępny również w Biurze ZO PZW Kraków ). Wędkarze łowiący klenie na owoce muszą posiadać przy sobie przypięte do ubioru zezwolenie wydane przez użytkownika rybackiego, a rozprowadzane przez Koło PZW Myślenice (10 szt.) oraz Józefa Jeleńskiego (10 szt.).

 

 

>Porozumienia międzyokręgowe na rok 2022<

 

 

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin