Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Przygotowanie stanowisk wędkarskich dla dzieci nad brzegiem jeziora Czarnego w Olsztynie

W dniu 25 kwietnia 2015 r. Rada ds. młodzieży działająca przy Okręgu PZW w Olsztynie przy współpracy z olsztyńskimi Kołami PZW przygotowała stanowiska wędkarskie dla dzieci i młodzieży nad brzegiem jeziora Czarnego w Olsztynie. Od strony parku przy ul. Bałtyckiej usunięto zakrzaczenia, partie trzcinowisk oraz przycięto gałęzie drzew.

Na przygotowanych stanowiskach dzieci będą uczyć się wędkować podczas zajęć szkółki wędkarskiej „Akademia młodego wędkarza”.

Wkrótce nad jeziorem ustawione zostaną tablice informujące o tym, że na jeziorze Czarnym mogą wędkować tylko i wyłącznie dzieci i młodzież do lat 16 oraz, że jeziorem opiekuje się szkółka wędkarska w Olsztynie - „Akademia młodego wędkarza”.

 

W związku z powyższym przypominamy, że od tego roku (od 1 stycznia 2015 r.) jezioro Czarne w Olsztynie udostępnione jest do wędkowania wyłącznie dla dzieci i młodzieży do lat 16. Członek Uczestnik PZW do lat 14 wędkuje pod opieką osoby pełnoletniej, która posiada kartę wędkarską. Młodzież niezrzeszona w PZW do lat 14 wędkuje pod opieką osoby pełnoletniej, która posiada kartę wędkarską i zezwolenie. 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.