Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Spławikowcy wystartowali, czyli relacja z pierwszej (mistrzowskiej) tury spławikowego GPx 2017 naszego Koła.

                8. kwietnia spotkaliśmy się na Górnym Stawie w Białym Kościele, na pierwszych zawodach z cyklu GPx Koła Okoń w dyscyplinie spławikowej. Są to szczególnie ważne zawody ze względu na fakt, że są one jednocześnie Mistrzostwami naszego Koła, a to daje przepustkę dla najlepszych w swoich kategoriach na Mistrzostwa Okręgu. Spotkanie zostało rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych, do lat 16 i powyżej.

                Rozpoczętą o godzinie 8.30 rozgrywkę po czterech godzinach rywalizacji wygrał w kategorii senior Jan Kukulski wyprzedzając, drugiego Marka Radke i trzeciego Kamila Szarka. Warto zaznaczyć, że trzej czołowi zawodnicy z tej kategorii wyróżnili się swoimi osiągnięciami, ponieważ tegoroczny mistrz złowił aż 11.96 kg ryb, v-ce mistrz złowił 131 sztuk, a drugi v-ce mistrz największą rybę zawodów, leszcza o długości 43 cm. W kategorii junior zwyciężył Mikołaj Przewdziecki, pokonując kolejno Mateusza Wojewodę i Michała Laszczyńskiego. Jako że, Mikołaj Przewdziecki reprezentuje Koło PZW Wiązów, mistrzem naszego Koła w kat. junior został Mateusz Wojewoda i to on wraz z Janem Kukulskim, będą reprezentować Koło PZW nr 39 „Okoń” na Mistrzostwach Okręgu PZW Wrocław, które zostały zaplanowane na ostatni weekend maja.

                Po wspólnym ognisku wręczono nagrody czołowym zawodnikom z poszczególnych kategorii oraz puchary naszym mistrzom. Miłym akcentem było również wręczenie upominków dla każdego z juniorów i rozlosowanie paczki niespodzianki, co stało się już tradycją w naszym Kole.

 

                Przypominamy, że najbliższe zawody organizowane przez nasze Koło odbędą się 20. maja i będzie to pierwsza tura (Mistrzostwa) GPx naszego Koła, tym razem w dyscyplinie spinningowej, a miejscem rozgrywki będzie rzeka Odra w miejscowości Oława. Zapraszamy !!!

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Piątek Grzegorz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

    pzwzdzieszowice

    No i gra.. Pozdrawiam serdecznie całe Wsze sympatyczne koło :)

  • Piątek Grzegorz Data dodania: 4 lata temu Oceń: 0 + / -

    pzwzdzieszowice

    Kaj są zdjęcia !!! Znów Tomek utopił aparat, czy tam .... kartę zagubił ...... :)))))

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin