Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Pierwszy szczupak Wiktora

                W dniu 27.05.2020 Wiktor otrzymał od Taty swoją pierwszą wędkę spinnigową. Zakupiona wędka była uzbrojona i gotowa do łowienia. Tato nie zapomniał o zakupie drobnych akcesoriów wędkarskich w tym niezawodnych gum firmy keitech. Wiktor był bardzo mile zaskoczony prezentem. Chcąc szybko sprawdzić wędkę, wspólnie z ojcem udali się na dolny staw do Białego Kościoła. Z relacji ojca dowiedzieliśmy się, że Wiktor od samego początku świetnie radził sobie z zarzucaniem i prowadzeniem przynęty. Na efetky nie trzeba było długo czekać, po kilki rzutach Wiktor wyjął swojego pierwszego szczupaka. Po wyjęciu rybki z wody zrobiono pamiątkowe zdjęcie i szczupak w dobrej kondycji wrócił do wody. Na drugi dzień na rybkach pojawił się też brat Wiktora Jakub, który też wędkuje z sukcesami. Radość była ogromna (ojca chyba większa) więc życzymy kolejnych sukcesów i zapraszamy na zawody o których będziemy informować na bieżąco.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • szczupakofan Data dodania: 10 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

    Cieszę się bardzo z nowego sprzętu i mojego pierwszego szczupaka. Wędkarska przygoda rozpoczęła się na dobre a brat idzie w moje ślady. Bardzo podoba mi się poznawanie przyrody w takiej formie, pełnej emocji i radości. Przestrzegam zasady No kill bo radość sprawia mi też wypuszczanie ryby do wody.
    Serdecznie pozdrawiam i dziękuję Panu Piotrowi ze sklepu wędkarskiego Bass w Strzelinie który służy dobrą radą,uśmiechem i fachową pomocą przy dobraniu i montażu sprzętu.
    Wiktor :)

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin