Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Karpiarze z SGK - branie za braniem na zalewie siedleckim

Aktualności | 2021-07-20 | Publikujący: Siedlecka Grupa Karpiowa

Amur

Upały które ostatnio nawiedziły nasz rejon, dały się we znaki nam jak i rybom. Wiadomo, My nie rezygnowaliśmy i odbywaliśmy kolejne zasiadki nad wodą, jednakże pomimo niższych temperatur w nocy jaki przelotnych opadów kolejne wypady kończyliśmy blankiem.
Gdy Chłopaki dali zapytanie kto wybiera się nad wodę , nie wiedziałem czy zapraszają mnie na ryby czy na koncert Zenka ?! Tak, dobrze słyszeliście. Zalew żył tego wieczora, ale żyła też woda i nasze sygnalizatory tej nocy.
Amurowe eldorado które przeżyliśmy może długo się nie powtórzyć. Największy z nich miał 14 kg i został złapany na kulkę proteinową o smaku truskawki przez Pawła T. Udało się złapać również karpia, o które ciężko w tym sezonie.
Najważniejsze że każdy z nas tej nocy złowił rybkę, i wlał nadzieje na kolejne wypady.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • siedlczanin Data dodania: 6 dni temu Oceń: 0 + / -

    Piękne ryby, trzymam kciuki za Wasz zapał, tylko może z amurami się nie afiszujcie, bo jakiś "mądry" wpisał na ten rok zakaz POŁOWU amura na zalewie (jakby nie wiedzieli, że można go złowić przy okazji połowu innych ryb), a ktos Wam nieżyczliwy może sie o to przyczepić. Druga kwestia, jak jesteście często nad woda, to miejcie szczególnie w nocy oko na tzw. "karpiarzy" którzy wywożą ryby... Pomijając amatorów mięsa i zarybianie tzw. handlówką, a nie kroczkiem, to oni przyczynili się do sytuacji, że w Węgrowie i Siedlcach jest gorzej z dużymi rybami. PS. karpie jeszcze będą, upały to nie jest najlepszy czas na karpie nad Zalewem.