Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

RELACJA Z ZAWODÓW "ZAKOŃCZENIE SEZONU 2021"

Dnia 3 października 2021 roku w  Kole PZW HSM Hrubieszów rozegrano zawody,,Zakończenie sezonu '' w miejscowości Gródek na rzece Bug.

Zawody w tym roku zakończyły wędkarskie zmagania w naszym kole.

Godzina 5.50 zarząd koła spotyka się by szybko rozstawić obozowisko i numerki na łowiskach, które później wylosują wędkarze.

Godzina 8.00 sygnał trąbki rozpoczyna rywalizację, wcale nie jest łatwo, wysoki stan wody i szybki nurt utrudniają łowienie.

 Na początku numerem jeden zapowiadał się Łukasz Mieliczek, łowi drobne  sztuki, ale systematycznie. Dwie godziny później pierwsze ryby lądują w siatce Kacpra Wysockiego .Trzecia godzina przynosi bonus Kacprowi – leszcz, którego można obejrzeć poniżej w galerii.

Godzina 12.00 trąbka kończy rywalizację, zawodnicy spotykają się w obozie by zjeść ciepły posiłek z grilla i usłyszeć wyniki.  Zawodnikom trafiały się głównie leszcze, krąpie, płocie i okonie. Nie wszystkim dopisało szczęście, niektórzy zakończyli zawody z zerowym wynikiem... Była też okazja, powspominać miniony sezon 2021 oraz porozmawiać na wiele ważnych tematów m.in.  o zbliżającym się zebraniu sprawozdawczo wyborczym, które odbędzie się

7 listopada (niedziela) w restauracji ,,Szałas''

o godz. 9.30

  Jak wiadomo udział w zebraniach i wyborach jest to statutowy obowiązek każdego wędkarza. To wszyscy wędkarze poprzez głosowanie wybierają zarząd i delegatów do okręgu. Należałoby coś zmienić na lepsze by później nie narzekać cały rok a nawet cztery lata do następnych wyborów. Dlatego zapraszamy do uczestniczenia w wyborach.

 Na koniec przypominamy, aby wziąć udział w  zebraniu proszę o potwierdzenie telefoniczne u skarbnika koła: Mieczysława Kraszkiewicza w celu zamówienia obiadu tel.:505 296 515

 A oto wyniki zawodów

  I    miejsce: Kacper Wysocki

 II    miejsce: Łukasz Mieliczek

 III   miejsce: Maciej Siwak

 IV  miejsce : Marcin Śpiewak

 V  miejsce : Mirosław Bartnik

 VI miejsce  Mirosław Greń

 I pechowiec zawodów Edward Szymański, który  otrzymał dyplom i upominek.                                                                                                                                                           Zapraszamy do obejrzenia galerii !!!!!!