Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Rezerwacja łowiska w Hermanowicach w roku 2021

Komunikaty | 2021-03-30 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

 


Rezerwacja łowiska w Hermanowicach

w roku 2021

 

 

Data

Koło/organizator

Nazwa zawodów

Sektor

Uwagi

MARZEC

06.03

 

 

 

 

07.03

 

 

 

 

13.03

 

 

 

 

14.03

 

 

 

 

20.03

 

 

 

 

21.03

 

 

 

 

27.03

 

 

 

 

28.03

 

 

 

 

KWIECIEŃ

03.04

 

 

 

 

04.04

 

 

 

 

10.04

 

 

 

 

11.04

Wiarus

Otwarcie sezonu 2021

Grobla od torów A,B

spławik

11.04

Metalowiec

Rozpoczęcie Sezonu

B,C

 

17.04

 

 

 

 

18.04

OKS

Dzień Wędkarza

 

spławik

24.04

Kolejarz

Rozpoczęcie Sezonu

B,C

 

25.04

Brzana Krasiczyn

Spławikowe Mistrzostwa Koła

A,B

Spławik

25.04

Rzemieślnik

Rozpoczęcie Sezonu

B,C

Met. dowolna

MAJ

01.05

Lipień Bircza

Spławikowe Mistrzostwa Koła

A,B

 

01.05

 

 

 

 

02.05

 

 

 

 

03.05

 

 

 

 

08.05

Miejskie Przemyśl

Mistrzostwa Koła

B

 

09.05

Wiarus

Puchar Wiosny

A,B

Feeder

09.05

Rzemieślnik

Memoriał Długoletnich Działaczy

C,D

Met. dowolna

15.05

Ciernik

Rozpoczęcie sezonu

C,D

Met. dowolna

16.05

Metalowiec

Spławikowe Mistrzostwa Koła

A,B

 

22.05

Kolejarz

Spławikowe Mistrzostwa Koła

B,C

 

23.05

Wiarus

Mistrzostwa Koła

Grobla od torów A,B

Spławik

29.05

 

 

 

 

30.05

Jaz Przeworsk

Zawody Spławikowe

A,B

 

CZERWIEC

05.06

 

 

 

 

06.06

Lipień Bircza

Gruntowe Mistrzostwa Koła

A,B

 

12.06

 

 

 

 

13.06

Wiarus

Złoty Karaś

Grobla od torów A,B

Met. dowolna

19.06

Kolejarz

Puchar Kapitanatu

B,C

 

19.06

Ciernik

Mistrzostwa Koła

A,B

Spławik

20.06

Rzemieślnik

Puchar Prezesa

A,B

Met. dowolna

20.06

Brzana Krasiczyn

XV Puchar Karpiowy

C,D

 

26.06

OKS

Mistrzostwa Okręgu kat.kobiet, U-25,20,15

A,B,C,D

Spławik

27.06

Wiarus

Puchar Prezesa

A,B

Met. dowolna

28.06

OKS

GPP U15 i U20

A,B,C,D

trening

29.06

OKS

GPP U15 i U20

A,B,C,D

trening

30.06

OKS

GPP U15 i U20

A,B,C,D

trening

LIPIEC

1.07

OKS

GPP U15 i U20

A,B,C,D

trening

2.07

OKS

GPP U15 i U20

A,B,C,D

trening

03.07

OKS

GPP U15 i U20

A,B,C,D

I tura

04.07

OKS

GPP U15 i U20

A,B,C,D

II tura

10.07

Kolejarz

Puchar Prezesa

B,C

 

11.07

Metalowiec

Feederowe Mistrzostwa Koła I tura

B,C

 

17.07

Miejskie Przemyśl

Zawody gruntowe

B

 

17.07

Ciernika

Puchar Prezesa

C,D

Met. dowolna

18.07

Wiarus

Puchar Lat

A,B

Met. dowolna

18.07

Rzemieślnik

Puchar Lata

C,D

Met. dowolna

24.07

Okręg PZW Przemyśl

40 – lecie Okręgu

A,B,C,D

spławik

25.07

 

 

 

 

SIERPIEŃ

01.08

Brzana Krasiczyn

Puchar ZOOLANDU

A,B,C

 

07.08

Lipień Bircza

Puchar Lata - spławik

A,B

 

08.08

Jaz Przeworsk

Zawody Feederowe

B,C

 

14.08

Miejskie Przemyśl

Zawody gruntowe

B

 

15.08

Wiarus

Puchar Złotej Ryby

A,B

 

21.08

Kolejarz

Zawody method feeder

B,C

 

22.08

OKS

Puchar Marszałka

A,B,C,D

 

28.08

Lipień Bircza

Puchar Jesieni

A,B

 

29.08

Metalowiec

Feederowe Mistrzostwa Koła I tura

B,C

 

WRZESIEŃ

04.09

Miejskie Przemyśl

Zakończenie sezonu

B

 

05.09

Rzemieślnik

Puchar Koła

A,B

Met. dowolna

11.09

Kolejarz

Zawody Jesienne

B,C

 

12.09

Wiarus

Puchar Jesieni

A,B

Spławik

13.09

OKS

Mistrzostwa Polski U25 i Kobiet

A,B,C,D

trening

14.09

OKS

Mistrzostwa Polski U25 i Kobiet

A,B,C,D

trening

15.09

OKS

Mistrzostwa Polski U25 i Kobiet

A,B,C,D

trening

16.09

OKS

Mistrzostwa Polski U25 i Kobiet

A,B,C,D

trening

17.09

OKS

Mistrzostwa Polski U25 i Kobiet

A,B,C,D

trening

18.09

OKS

Mistrzostwa Polski U25 i Kobiet

A,B,C,D

I tura

19.09

OKS

Mistrzostwa Polski U25 i Kobiet

A,B,C,D

II ura

25.09

Kolejarz

Zakończenie Sezonu

B,C

 

25.09

Ciernik

Zawody Zakończenie sezonu

A,B

Met. dowolna

26.09

Lipień Bircza

Zawody – met.dowolna

A,B

 

26.09

Wiarus

Puchar gospodarza Koła- met dowolna

C,D

 

PAŹDZIERNIK

02.10

 

 

 

 

03.10

 

 

 

 

09.10

 

 

 

 

10.10

Wiarus

Zakończenie Sezonu

B

Spławik

16.10

Lipień Bircza

Zakończenie Sezonu

A,B

 

17.10

Rzemieślnik

Zakończenie Sezonu

B

Met. dowolna

17.10

Brzana Krasiczyn

Zakończenie Sezonu

C

 

23.10

 

 

 

 

24.10

Wiarus

Zawody met.dowolna

B

Met. dowolna

24.10

Metalowiec

Zakończenie Sezonu

C

 

30.10

 

 

 

 

31.10

 

 

 

 

LISTOPAD

06.11

 

 

 

 

07.11

 

 

 

 

13.11

 

 

 

 

14.11

 

 

 

 

20.11

 

 

 

 

21.11

 

 

 

 

27.11

 

 

 

 

28.11

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin