Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Komunikat w sprawie możliwości przeprowadzania zawodów wędkarskich

Komunikaty | 2021-03-31 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

 

W związku z ograniczeniami prawnymi Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz znacznym wzrostem zachorowań na Covid-19, a co za tym idzie z perspektywą lockdownu całego kraju, Zarząd Okręgu PZW w Przemyślu oraz Okręgowy Kapitanat Sportowy z przykrością informuje, że nie będą organizowane żadne zawody wędkarskie, nie będą wydawane zgody na ich organizację a co za tym idzie Biurowo ZO nie będzie przyjmować rozliczeń za organizację zawodów do oficjalnego stanowiska o przywróceniu możliwości organizacyjnych.

Obecnie na terytorium Rzeczpospolitej dozwolone jest organizowanie współzawodnictwa sportowego tylko dla sportu zawodowego - organizowanego poprzez odpowiednie związki sportowe,( PZW nie jest związkiem sportowym tylko stowarzyszeniem z działalnością sportową).

Na podstawie informacji z ZG PZW i GKS – zamieszczonej na stronie internetowej odwołane zostały wszystkie zawody GPP i MP do końca kwietnia.

Kolejny komunikat o przywróceniu bądź przydłużeniu zakazu ok. 15 kwietnia po oficjalnym komunikacie na stronie GKS PZW po aktualizacji terminu krajowego.

 

 

Zarząd Okręgu

PZW w Przemyślu

 

Okręgowy Kapitanat

Sportowy PZW Przemyśl

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin