Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Jajko symbol Wielkanocny po wędkarsku - sztuczne tarło szczupaka

Aktualności | 2021-04-03 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

Zapraszamy na krótki film z przygotowań i przebiegu sztucznego tarła szczupaka w Ośrodku Zarybieniowym Okręgu PZW Sieradz w Zalewie

 

FILM

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Gwizdała Mateusz Data dodania: 24 dni temu Oceń: 0 + / -

  Panie Eugeniuszu jako były członek Zarządu Okręgu a także niegdyś członek Prezydium Zarządu Okręgu wie Pan, że aby dokonać jakiegokolwiek zarybienia trzeba mieć czym tzn. trzeba mieć ryby a ja znam tylko 2 drogi ich pozyskania: 1. zakup , 2. wyhodowanie we własnym zakresie. Przedstawione tarło szczupaka stanowi drogę numer 2. Jeśli zna Pan inne sposoby na pozyskanie materiału do zarybienia to proszę o informację.

 • Grobelny Jacek Data dodania: 24 dni temu Oceń: 0 + / -

  grobzd

  Witam.
  Dziękuje za pomoc wędkarzom oraz pracownikom ośrodka zarybieniowego PZW w Zalewie za przeprowadzony proces sztucznego tarła szczupaka, który został z pozytywnym skutkiem zrealizowany i przedstawiony na krótkim filmie członkom naszego Okręgu.

  Pozdrawiam Kolegę Eugeniusza Mitrowskiego a jego negatywny wpis a temat potrzeby przeprowadzania sztucznego tarła szczupaka a następnie zarybiane nim wód naszego Okręgu pozostawię bez komentarza.

 • Mitrowski Eugeniusz Data dodania: 29 dni temu Oceń: 0 + / -

  Zarybiajcie wody, a nie sztuczne tarło szczupaka na stawach hodowlanych. Wszyscy wędkarze płacą duże pieniądze a nie mają co łowić. Gdyby Hitler stosował taką propagandę, Niemcy nie wiedzieli by do dzisiaj że przegrali II wojnę światową. Jesteście żałośni. Wędkarze płacą i płaczą. Nikt nie protestuje głośno. Ale przyjdzie czas gdy ostaniecie zostaniecie rozliczeni za Waszą nieudolność.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy Twoim zdaniem potrzebna jest strona internetowa Okręgu ?
Tak
Nie
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin