Wyniki zawodów zobacz archiwum

Puchar Przyjaźni Kół Okręgu PZW Sieradz - 11.10.2020 Leźnica

Wyniki zawodów | 2020-10-16 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W niedzielę 11 października drużyny Kół Okręgu PZW Sieradz spotkały się na drugich i zarazem ostatnich w roku 2020 zawodach z cyklu zawodów „ Współzawodnictwo Koło Okręgu PZW Sieradz”. Drużyny reprezentujące Koła Okręgu PZW Sieradz składały się z trzech zawodników, z których każdy wędkował w osobnym sektorze. O godzinie 9.20 sędzia zawodów dał sygnał – „wolno nęcić”, który to oznaczał z jednej strony zakończenie czasu przygotowywania do zawodów a z drugiej rozpoczęcie ...... więcej

Wyniki Współzawodnictwa Kół Okręgu PZW Sieradz 2020

Wyniki zawodów | 2020-10-15 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W niedzielę 11 października zakończyła się sportowa rywalizacja Kół Okręgu PZW Sieradz w ramach Drużynowego Współzawodnictwa Kół Okręgu PZW Sieradz. W roku 2020 ze względu na sytuacje epidemiologiczną odbyły się tylko dwie tury z trzech zaplanowanych. Zawodami zaliczanymi do współzawodnictwa były: - Puchar Prezesa Okręgu PZW Sieradz - 13.09.2020 Łęczyca - Puchar Przyjaźni Kół Okręgu PZW Sieradz - 11.10.2020 Leźnica Wielka Zwycięzcą całego Współzawodnictwa Kół Okręgu PZW Sieradz zostało Koło Pstrąg Sieradz ...... więcej

Spławikowy Puchar Okręgu PZW Sieradz - wyniki całego cyklu

Wyniki zawodów | 2020-10-05 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

Po trzech turach zakończył się cykl zawodów - Spławikowy Puchar Okręgu PZW Sieradz 2020. Walka o czołowe lokaty toczyła się do samego końca ostatniej tury. Ostatecznym triumfatorem cyklu został Rynkiewicz Damian z wynikiem 8 pkt. sektorowych i sumą wagi 16 720g. Miejsce drugie wywalczył Dudkiewicz Michał z wynikiem także 8 pkt. sektorowych ale nieznacznie niższą wagą łączną 16 030g. Miejsce trzecie wywalczył Pawłowski Arkadiusz z wynikiem 10 pkt. sektorowych oraz wagą łączną 196 795g. Czwarty był Jerczyński Gabriel pkt. sektorowe 13, waga ...... więcej

Spławikowy Puchar Okręgu PZW Sieradz -04.10.2020 Leźnica

W niedzielę 4 października odbyły się ostatnie zawody z cyklu Spławikowy Puchar Okręgu. Areną zmagań był zbiornik w Leźnicy. Pogoda od samego rana nie sprzyjała przygotowaniom do zawodów, deszcz i wiatr utrudniał przygotowanie stanowisk, zanęt i sprzętu. O godzinie 9.20 sędzia dał sygnał”wolno nęcić” a do wody poleciały kule zanętowe. Dziesięć minut później po rozpoczęciu zawodów u niektórych zawodników „meldowały” się pierwsze ryby. O godzinie 13.30 sędzia dał sygnał kończący zawody a komisje wagowe ...... więcej

Puchar im. Kazimierza Piotrowskiego w kategorii 50+ (Przewodniczącego Okręgowego Kolegium Sędziów) - 27.09.2020 Łęczyca

Wyniki zawodów | 2020-09-30 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

27 września nad zalewem miejskim w Łęczycy zostały rozegrane zawody wędkarskie w kategorii 50+ imienia Kazimierza Piotrowskiego (Przewodniczącego Okręgowego Kolegium Sędziów Wędkarskich). Mimo znacznego ochłodzenia i opadów deszczu w szranki stanęło 23 zawodników i 1 zawodniczka. W czterogodzinnej rywalizacji łowiono głównie leszcze różnych rozmiarów. O godzinie 13.00 sędzia dał sygnał kończący zawody a komisje wagowe przystąpiły do ważenia złowionych ryb. Po ważeniu i przeliczeniu uzyskanych przez zawodników ...... więcej

Puchar Prezesa Zarządu Okręgu PZW Sieradz - 13.09.2020 Łęczyca

Wyniki zawodów | 2020-09-15 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W niedzielę 13 września drużyny Kół Okręgu PZW Sieradz zainaugurowały rywalizację w cyklu zawodów „ Współzawodnictwo Koło Okręgu PZW Sieradz”. W tym roku z powodu występującej epidemii cykl, w przeciwieństwie do lat ubiegłych, odbędzie się najprawdopodobniej tylko w dwóch turach: Puchar Prezesa Zarządu Okręgu PZW Sieradz oraz Puchar Przyjaźni Kół Okręgu PZW Sieradz. Drużyny reprezentujące Koła Okręgu PZW Sieradz składały się z trzech zawodników, z których każdy wędkował w osobnym sektorze. O godzinie ...... więcej

Feederowy Puchar Okręgu PZW Sieradz - 30.08.2020 zb. Kępina w Zduńskiej Woli

Wyniki zawodów | 2020-08-30 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W niedzielę 30 sierpnia na zakończenie wakacji zbiornik Kępina w Zduńskiej Woli stał się areną zmagań zawodników wdyscyplinie feederowej. W szranki stanęło 27 zawodników z całego Okręgu. Zmiana aury i bardzo intensywne opady w niedzielny poranek nie napawały optymizmem zawodników. Po rozlosowaniu stanowisk zawodnicy rozeszli się do trzech sektorów aby przygotowywać się do sygnału oznaczającego \"wolno nęcić\". O 8.50 sędzia dał sygnał \"wolno nęcić\" a zawodnicy rozpoczęli nęcenie. Po 10 minutach rozległ się kolejny sygnał - \"wolno ...... więcej

Spinningowy Puchar Okręgu PZW Sieradz - 02.08.2020 rzeka Warta

Wyniki zawodów | 2020-08-07 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W niedzielę 2 sierpnia kilkunastu spinningistów zaingerowało sezon zawodów Okręgowych w dyscyplinie spinningowej. Miejsce rozgrywania zawodów była rzeka Warta w Sieradzu. Zawody rozpoczęły się odprawą o godzinie 7.00 po której nastąpiło wyjście dwudziestu jeden zawodników nad rzekę. Niski stan wody, słoneczna pogoda i bardzo przejrzysta woda nie ułatwiały wędkowania. Wielu zawodników widziało wyjścia ryb do przynęt lecz jednocześnie ryby również widziały ich co skutkowało rezygnacją ryb z ataku. Jedynym gatunkiem, ...... więcej

Spławikowy Puchar Okręgu PZW Sieradz -26.07.2020 zalew miejski Łęczyca

Wyniki zawodów | 2020-08-01 | Publikujący: Okręg PZW w Sieradzu

W niedzielę 26 lipca odbyły się drugie zawody spławikowe Okręgu PZW Sieradz na zalewie miejskim w Łęczycy. Do rywalizacji w czterogodzinnej turze przystąpiło 35 zawodnikówi i 1 zawodniczka. Po zaważeniu połowów wszystkich i przeliczeniu wyników przez komisję sędziowską zwycięzcą zawodów został Pawłowski Arkadiusz (sektor A) z wynikiem 12 235 g. Miejsce drugie wywalczył Kaźmierczak Rafał z wynikiem 8 880g (sektor B), trzeci w zawodach był Stefański Przemysław z wynikiem 8 085g (sektorC). Pierwsza trójka zawodów została ...... więcej

Wyniki Spławikowego Pucharu Okręgu 2020 po 2 turach

W załaczniku klasyfikacja Spławikowego Pucharu Okręgu po 2 turach.... więcej

Czy wędkarze z Okręgu Sieradzkiego są zainteresowani organizacją Zawodów Okręgowych Towarzyskich w Spinningu?