Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

II Tura Grand Prix w Spławiku - Relacja oraz wyniki !

Aktualności | 2015-06-22 | Publikujący: Koło PZW Popielów

Kolejne zawody z cyklu Grand Prix w naszym kole już za nami. Tym razem do startu w zawodach przystąpiło raptem 17 zawodników. Z pewnością jako dobre usprawiedliwienie tak małej frekwencji na zawodach może być chyba tylko i wyłącznie pogoda, która w tym dniu nie była najlepsza. Deszcz oraz wiatr nie zwiastował niczego dobrego a na poprawę pogody nie zanosiło się w ogólę.

Szybką odprawę przeprowadził sędzia główny kol. Szymon Stępniak który przypomniał również o zasadach jakie panują na zawodach. Po rozlosowaniu swoich miejsc zawodnicy udali się na stanowiska i oczekiwali na sygnały nęcenia oraz rozpoczęcia.

Kolejna odsłona zawodów w tym roku nie przyniosła wielkich wyników. Ryby w ogóle nie brały co doprowadzało niektórych zawodników do frustracji. Co jakiś czas zawodnicy zmienili taktykę: raz łowiąc lekko , raz ciężko - niestety bez efektów. Ciszę przełamał Prezes naszego koła który złowił okonia który jak sie później okazało dał mu miejsce na podium. Kolejne miejsca na podium meldowały się z dosłownie kilkoma sztukami uklei... Wyniki były po prostu przerażające, ale nikt z nas nie mógł temu zaradzić...

 

Wyniki II Tury Grand Prix w spławiku :

 

I. Jerzy Widacha

II. Aradkusz Hejn


III. Łukasz Kociok

IV. Walaszczyk Andrzej

V. Węgrzyn Dariusz

 

Na koniec każdy z uczestników poczęstowany został  pysznym posiłkiem w postaci pierogów które ufundowało Gminne koło PZW Popielów. Po wręczeniu nagród Prezes koła podziękował wszystkim za udział w zawodach, sportową rywalizację do samego końca oraz za atmosferę za co został nagrodzony gromkimi brawami od uczestników :)

 

Pozostała jeszcze tylko jedna tura która przesądzi o losach najlepszego wędkarza w naszym kole. W czołówce robi się coraz bardziej gęsto ,a to może zwiastować tylko jedno : emocje do ostatniego sygnału w ostatniej turze zawodów z cyklu Grand Prix !

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Popielów Koło PZW Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

    jarddarek

    Klasyfikacja końcowa Grand Prix zawsze jest przedstawiana na zebraniu sprawozdawczym w naszym kole na koniec roku , na które już teraz gorąco zapraszamy. Jeżeli kolega pragnie zaspokoić swoją ciekawość zachęcamy do przejrzenia poprzednich relacji , gdzie zawsze są podawane wyniki zawodów do pierwszych 5 miejsc. Jednocześnie zapraszamy na ostatnie zawody , które będą na pewno decydujące w ogólnej klasyfikacji Grand Prix !

  • arek29 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

    Aby mogło pisać kto na jakim miejscu prowadzi