Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

RELACJA Z WALNEGO ZGROMADZENIA SPRAWOZDAWCZEGO CZŁONKÓW KOŁA PZW W POPIELOWIE ZA ROK 2018

Aktualności | 2019-01-15 | Publikujący: Koło PZW Popielów

 

16 Grudnia 2018 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Koła PZW w Popielowie. Jak co roku frekwencja była bardzo niska, na 677 członków naszego Koła na zebraniu pojawiły się zaledwie 34 osoby, wliczając w to Zarząd Koła! Z tego można wnioskować  że wędkarze zrzeszeni w naszym Kole albo są bardzo zadowoleni z pracy Zarządu i nie mają żadnych zastrzeżeń, co do funkcjonowania koła, albo nie interesują się działalnością koła? I tak, jeżeli pierwszy z wymienionych powodów można uznać za satysfakcjonujący, o tyle drugim trzeba się martwić. Tradycyjnie na zebraniu odczytano protokoły z poszczególnych gałęzi działalności Popielowskiego Koła, przedstawiono preliminarz wydatków na rok 2019 oraz wysokość składek członkowskich. Jednym z najbardziej oczekiwanych punktów Walnego Zgromadzenia było wręczenie odznak oraz pucharów dla najlepszych wędkarzy naszego Koła w kategoriach spławikowej spinningowej. Niestety z przykrością zauważamy, że nawet wśród nagrodzonych wędkarzy brakowało kilka osób, czego już racjonalnie nie da się wytłumaczyć. Ciekawym punktem obrad Walnego Zgromadzenia było wystąpienie Członka Zarządu Okręgu PZW w Opolu kol. Piotra Barszcz, który wygłosił krótkie przemówienie i odpowiadał na pytania zebranych . Na zebraniu padło też kilka propozycji i wniosków między innymi wniosek o utworzenie ,,Żwirowni Nowe Siołkowice ‘’ łowiskiem z zasadą złów i wypuść , a także wniosek o ustalenie górnych wymiarów ochronnych dla sandacza 80cm. , amura 80cm. oraz okonia 40cm. wnioski  te zostały przedyskutowane i przyjęte jednogłośnie poprzez głosowanie. Padły także wnioski dotyczące  ustanowenia obrębu ochronnego na Żwirowni Nowe Siołkowice a także zarybiania i rozgrywania zawodów . Kończąc to krótkie sprawozdanie z Obrad Walnego Zgromadzenia Członków Koła PZW w Popielowie chcielibyśmy zachęcić wędkarzy naszego Koła o bardziej aktywny udział w zawodach i pracach organizowanych przez Zarząd naszego Koła. Udział w tych przedsięwzięciach naprawdę nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu , a przy okazji takich spotkań naprawdę możemy nie tylko posprzątać teren naszych łowisk, lecz tak samo poprawić ich infrastrukturę. Ponadto, jako Zarząd chcielibyśmy zaprosić na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo  w  kolejnym roku.

 

W załączniku szczegółowe sprawozdanie z zebrania oraz sprawozdanie roczne z działalności Zarządu Koła

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Popielów Koło PZW Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  jarddarek

  Dziękujemy za czujność :) Również życzmy wszystkie dobrego i samych okazów :)

 • Piątek Grzegorz Data dodania: 2 lata temu Oceń: 1 + / -

  pzwzdzieszowice

  a po za tym, mogą nadjechać wędkarze z "zaprzyjaźnionego" okręgu, ze swymi dużymi białymi przyczepkami i będzie na łowisku .... kuku :)

 • Piątek Grzegorz Data dodania: 2 lata temu Oceń: 1 + / -

  pzwzdzieszowice

  Tak po cichu. Poprawcie tego okonia. Bez obrazy ... i z całą sympatią pozdrawiam :). Zawsze zdarzają się chochliki :) ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM SEZONIE !!! POZDRAWIAM !

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Popierasz formułę No Kill (Złów i wypuść) ?
TAK
NIE
NIE MAM ZDANIA
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin