Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zawody SUM - ików.

Zawody Szkółki Sum.

 

31.08.2016 nadszedł wielki dzień dla naszych uczestników Szkółki Wędkarskiej „Sum”. Zbliża się godzina osiemnasta, wyszedłem przed budynek naszej Rybaczówki i jest pięknie, niebo rozjaśnione, słoneczko już tak nie praży. Po potwierdzeniu obecności, a dziś przyszło 14- nastu młodych SUM – ików, wykorzystują czas na sprawdzenie swego sprzętu. Wszystkich uczestników serdecznie powitali  Piotr Ożarowski i Krzysztof Orłowski. Natomiast kol. Piotr Ożarowski przedstawił zebranym zawodnikom regulamin zawodów. Nasi młodzi wędkarze po pobraniu wędek rozrobili dwa wiadra zanęty i każdy pobrał do swego wiaderka, po równo . Teraz udali się wszyscy na stanowiska i zaczęło się przygotowywanie do wędkowania, rozwijanie wędek, organizacja stanowisk…  Tak mamy sygnał WĘDKUJEMY!!! No i już, zaczęło się. Na pierwsze rybki co niektórzy nie czekali długo. Leszcze, dorodne płocie, ładne okonie, te rybki najczęściej są poławiane przez zawodników. Były, oj były drobne awarie. To się zestaw zerwał, drugiemu  splątał…, ale nasi mali wędkarze dawali sobie z wszelkimi problemami radę. Wędkowaliśmy półtora godziny.  Teraz komisja sędziowska: Krzysztof Orłowski i Piotr Ożarowski rozpoczęli rozliczanie efektów zawodników. Więc zbliża się kulminacja, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, brawa i gratulacje.

Zwycięzcy zawodów:

1.       Julia Kozielec  - I miejsce

2.       Grzegorz Koniecko – II miejsce

3.       Maciej Kita – III miejsce

 

Zresztą zwycięzcami byli wszyscy uczestnicy, każdy otrzymał nagrodę, oczywiście większe i mniejsze według lokat,  było wspaniale.

 Instruktorzy Krzysztof Orłowski i Piotr Ożarowski podziękowali  wszystkim uczestnikom, zawodnikom za przybycie, za wspaniałą sportową rywalizację, zaprosili na następne zajęcia  wielkiej przygody z wędką.  Kochani, Ci co nie zdecydowali się dziś przyjść to MAJĄ CZEGO ŻAŁOWAĆ.  Zapraszamy zatem na następną szkółkę, jak zwykle środa o 18/00.

Komisja sędziowska:

Sędzia Główny: kol. Orłowski Krzysztof

Sędzia sekretarz: kol. Ożarowski Piotr

 

Proszę obserwujcie nasze stronki

1. http://www.pzw.org.pl/521/

2. http://strzelceopolskie.wedkuje.pl/media/index.php…

3. https://www.facebook.com/kolopzwstrzelceopolskie.miasto

gdyż wkrótce nastąpią CIEKAWE dla Was wydarzenia i atrakcje.

Pozdrawiam i zapraszam Krzysztof O.

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Kozłowski Jerzy Data dodania: 5 lat temu Oceń: 2 + / -

    jurkoz

    Wielkie słowa uznania! Brawo i tak trzymać. Pozdrawiam....

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Preferowana metoda połowu .
Spining .
Gruntowa .
Spławik .
Muchowa .
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin