Okręg PZW w Zamościu
https://www.pzw.org.pl/56

Komunikaty

Komunikat Nr 3 - XXII BROWNING MARATON FEEDER EXTREME 5-6.06.2021R

Komunikaty | 2021-06-04 | Publikujący: Koło PZW Zamość ROZTOCZE

Jak co roku, chcąc usprawnić przebieg rozgrywania zawodów Organizatorzy proszą o przesłanie na adres foto-pzw@tlen.pl aktualnych nazw drużyn, składów drużyn przedstawionych w poniższej tabeli do dnia 01.06.2021 r.


Do dnia 21.05.2021 r organizatorzy przedstawią komunikat Nr 4 z wykazem nagród. 
 

UWAGA !!!!!!
W dalszym ciągu cztery miejsca zarezerwowane dla drużyny BROWNING oraz 2 drużyny z zagranicy (Czechy) mogą zostać zamienione dla drużyn z listy rezerwowej w przypadku braku możliwości przyjazdu do Polski w związku z pandemią.
Ostateczna decyzja zostanie ogłoszona w dniu 24.05.20121 r do godziny 18.00. o czym telefonicznie poinformujemy drużyny z listy rezerwowej.


L.P. DRUŻYNA Zawodników
1 TEAM INTER CARP  3
2 Mazowsze Płock  3
3 Gryf Dębica I  3
4 Seb-Car Wisznice  3
5 Browning Czechy  3
6 NFT Nowa Osada  3
7 MORDULEC Warszawa  3
8 Gryf Dębica 2  3
9 Zegar Fish Kielce  3
10 Roztocze I  3
11 Kolegów Trzech z Milejowa  3
12 PZW Kolejarz II  3
13 PZW Kolejarz III  3
14 PZW Kolejarz IV  3
15

RKR TEAM Radzyń Podlaski

 3
16 Wichry Sokolniki  3+1
17 Team Off Hunters  3
18 Promil Fishing Team  3
19 Feeder Team Puławy - Magryta

 3

20 Roztocze II  3
21 K-28 Warszawa Ursynów  3
22 Nowex Międzyrzec Podlaski  3
23 Amur Radzyń Podlaski  3
24 Azoty Puławy - Olszak  3
25 Federro Azoty Puławy  3
26 PISCARI Tomaszów Lubelski  3
27 KAIS Fishing Team  3
28 Feeder Team Biłgoraj  3+1
29 Mocarz Team Baranów Sandomierski  3
30 Roztocze III  3
31 TSA TEAM  3
32 KOMUNALNIK CHEŁM  3
33 Barbus 1  3
34 Barbus 2  3
35 SUM Nielisz  3
36 Moczykij II  3
37 PZW Kolejarz I  3
38 Silverfisch  3
39 SKEMOT Płock  3
40 TEAM 114 PŁOCK  3
41 Moczykij I  3
42 NFT Wisznice  3
43 MILO Team Koprzywnica  3
44 BRODY 3  3
45 TEAM Wisła  3
46 ROZWADÓW 3 - ROBINSON  3
47 Zamojskie Zakłady Zbożowe  3
48 Mecenasy Sokolniki  3
49 Czarne Haki - Stalowa Wola  3
50 Haki Sandomierz - Sapielak  3
51 BFCR-2  3
52 Team Rybka Nisko  3
53 PRO FEEDER TEAM  3
54 Koło 114 Płock  3
55 Nadwieprzański Team  3
56 Team Stalowe Szprotki  3+1
57 PSI Sprężyny 1  3+1
58 PSI Sprężyny 2  3+1
59 Wrocław Feeder Team  3
60 Feeder A.R.M.  3
61 KONGER  3
62 TEAM Rudnik  3
63 K D K - Feeder  3
64 ZMP PZW Kock  3
65 FUX Kielce  3
66 Putton Flavors Feeder Team