Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

UWAGA!!! Zmiany podczas opłacania składek wędkarskich - Elektroniczna Baza Danych Członków PZW

Aktualności | 2015-12-22 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

Zarząd Okręgu PZW w Zamościu w związku z bezwzględną koniecznością realizacji uchwały nr 98 Prezydium Zarządu Głównego PZW z dnia 26 listopada 2015 oraz uchwały nr 121 Zarządu Głównego PZW z dnia 18.12.2015 wprowadza obowiązek wypełnienia przez każdego wędkarza wykupującego składkę na rok 2016 "Karty Ewidencyjnej Wędkarza".

Karta ta stworzona została na potrzeby Centralnego Rejestru Polskiego Związku Wędkarskiego.

Do wypełnienie Karty Ewidencyjnej Wędkarza zobowiązani są wszyscy członkowie PZW.

Karta ta stanowi załącznik do niniejszej informacji. Wypełnioną kartę należy przekazać skarbnikowi macierzystego Koła PZW podczas opłacania składki na rok 2016. W załączniku również znajduje się uchwała  Prezydium Zarządu Głównego nr 98 z 26.11.2015 oraz uchwała Zarządu Głównego nr 121 z 18.12.2015.

Prosimy wszystkich wędkarzy o wyrozumiałość dla skarbników Kół dla których jest to całkowicie nowe i niespodziewane wymaganie a także w miarę możliwości zgłaszanie się do skarbników z już wypełnioną Kartą Ewidencyjną Wędkarza.

W zbieraniu Kart Ewidencyjnych Wędkarza skarbnikom Kół pomagać będą sekretarze Kół.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (9)

 • szuwar59 Data dodania: 5 lat temu Oceń: 0 + / -

  przynaleznosc do partii wcale nie jest dziwna a moze okazac sie interesujaca

 • wiater Data dodania: 6 lat temu Oceń: -1 + / -

  Rozwiń
 • kamil70 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  spoko lolo w tej karcie jest tylko imie nazwisko nr.karty,legitymacji,data wstapienia do PZW,adres zamieszkania,nazwa i nr.kola odznaczenia PZW,pelnione fukcje i adres e-meil ktorego nikt nie ma obowiazku podawac lub go nie posiada i to wsio

 • szuwar59 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  kazde kolo posiada dosyc danych o kazdym czlonkuwiec nie bardzo rozumiem uchwale ZGPZW ciekawe jak to wyglada od strony prawnej jak wspomnial tutaj kol.bronzo

 • kamil70 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  to moze lepiej poczekac z tymi kartami zeby dymu nie bylo a w ZG maja chyba jakiegos prawnika wsrod czlonkow czy znajomych

 • Ziobrowski Kamil Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  ziober30

  Czy mój syn (6-latek) posiadający legitymację i wklejony znaczek opisany jako opłata członkowska, uczestnik opłacając na 2016 rok tez musi wypełnić kartę ewidencyjną? Oczywiście nie będzie on posiadał np karty wędkarskiej i to pole zostanie puste? Rozumiem, że gdyby była konieczna karta ewidencja podpisuje ją ja jako opiekun.

 • bronzo Data dodania: 6 lat temu Oceń: 7 + / -

  Przypominam co stanowi prawo (art 51 Konstytucji RP):
  "nikt nie może być obowiązany inaczej niż na podstawie ustawy do ujawniania informacji dotyczących jego osoby" - w konstytucji jest wyraźny zapis U S T A W Y! Nie uchwały, rozporządzenia itp tylko i wyłącznie USTAWY. Do końca tygodnia do GIODO wpłynie skarga na czynności nielegalnego zbierania danych przez PZW.

 • wiater Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  Masz w załączniku powyżej możesz sobie wydrukować i wypełnić w domu. Druga możliwość mają te karty skarbnicy i przy opłacaniu składki można to wypełnić.

 • kamil70 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  pytanko:gdzie i czy juz mozna pobierac te karty ewidencyjne?