Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Składki

Składki 2018

Składki | 2017-11-21 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

W załączniku aktualna tabela składek i opłat wędkarskich na 2018 rok.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (20)

 • wiater Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Oczywiście tak.

 • Leszczyński Jarosław Data dodania: 3 lata temu Oceń: 1 + / -

  jarekmilczuk

  Ok. Jeszcze jedno pytanie, czy mogę opłacić Nizinna Kill a górskie no Kill?

 • Leszczyński Jarosław Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  jarekmilczuk

  Ok. Jeszcze jedno pytanie, czy mogę opłacić Nizinna Kill a górskie no Kill?

 • wiater Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Tylko nizinna. 110 zł normalna lub 60 zł No Kill jak zrezygnujesz z zabierania ryb plus 2 złote za rejestr. Pozdrawiam JW

 • Leszczyński Jarosław Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  jarekmilczuk

  Witam. Mam pytanie jeśli mam opłacone składki w Lublinie, a chce łapać w Zamościu jakie składki mnie obowiązują w takim przypadku?? Nizinna I do tego również członkowska??

 • Zgnilec Darek Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  darek_zgnilec

  Witam w moim piśmie do między innymi ZO zapomniałem wspomnieć o jednej sprawie. Chodzi o wędkarzy którzy opłacili składkę no kill ale chcieliby "czasami" zabrać rybę. Słyszałem że ich pomysł na zabranie wymiarowej ryby np sandacz 79cm, to po złowieniu takiej ryby szybkie opłacenie dniówki kill np telefonem. Jeżeli tak można to dla mnie jest to porażka, co to za wędkarze no kill. Moje pytanie czy to jest w porządku, czy można tak robić, czy w rejestrze no kill jest rubryka na wpisanie dokładnego czasu rozpoczęcia i zakończenia połowu tak aby uniknąć takich sytuacji?

 • rybus marek Data dodania: 3 lata temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • SZOPA ARTUR Data dodania: 3 lata temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • rybus marek Data dodania: 3 lata temu Oceń: -5 + / -

  Rozwiń
 • Michał Data dodania: 3 lata temu Oceń: 10 + / -

  Panie tob70, kto Panu powiedział, że w kole nic nie działam ? Jak zapisywałem się do PZW można było łowić praktycznie bez ograniczeń, nikt mi nie bronił łowić w nocy, nikt nie zamykał zbiornika na 2 miesiące po zarybieniach, nie będę pisał już o limitach bo np. takich głupich karpi można było zabrać 5, a ryba była i nikt nie narzekał. Tak to wyglądało jak się zapisywałem i na to się zgadzałem, proszę zobaczyć jak to teraz wygląda :)
  Ale ma Pan podejście, wyrównać składkę rybami żeby karta się zwróciła, zupełnie nie zrozumiał Pan kontekstu moich wypowiedzi.
  Są też kraje gdzie płaci się dużo mniej i można łowić w spokoju, nie ma co się porównywać do innych krajów, bo żyjemy w Polsce i tutaj wędkujemy.

  Jak to skąd wziąłem te 260 zł ? Z pliku o opłatach na 2018 rok, na 4 stronie wszystko jest opisane, dokładnie w tym linku:
  http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/56/wiadomosci/160898/pliki/skladki_2018a.pdf

  Być może Pan nie doczytał, wystarczy wziąć pierwsze lepsze trzy zbiorniki i wyjdzie podobna kwota. Zobaczymy czy faktycznie zostaną dobrze spożytkowane te pieniądze, częstsze kontrole, zarybienia, zobaczymy :)

 • rybus marek Data dodania: 3 lata temu Oceń: -7 + / -

  Rozwiń
 • Michał Data dodania: 3 lata temu Oceń: 11 + / -

  Czemu Pan mnie wygania na łowiska prywatne skoro wspomniałem, że opłacam składki od kilkunastu lat i lubię łowić na wodach PZW, a komercji nienawidzę, nie jeżdżę nad wodę po rybę tak jak Pan to sugeruje, bo bez problemu wykorzystał bym Pana limity i wtedy mógł by Pan mówić, że jeżdżę po rybę. Skoro Pan tak się uczepił tych kilogramów ryb to napiszę Panu, że doskonale rozumiem, że kilo karpia kosztuje 10 zł, ale napiszę również Panu tak jak wcześniej, że w zeszłym roku zabrałem dwa karpie lekko ponad kilo, na urodzinowego grilla. Lubi Pan liczyć to proszę bardzo składka około 220 zł ( dokładnie nie pamiętam ) minus dwa karpie niech będzie 30 zł, wychodzi na to, że związek zarobił na mnie 190 zł ? I tak praktycznie co roku ? Dziwi się Pan mojemu oburzeniu, że podniesiono mi składki o 260 zł na wody na których łowię ?

  Nie mam zamiaru bawić się w prezesa, to Pana zadanie aby wędkarze byli zadowoleni, nikt tam Pana na siłę nie pchał.

 • wiater Data dodania: 3 lata temu Oceń: -10 + / -

  Rozwiń
 • Michał Data dodania: 3 lata temu Oceń: 17 + / -

  Panie wiater, mogę pokazać Panu swój rejestr z ubiegłego roku gdzie zabrane są dwa karpie, z poprzedniego też powinniście mieć gdzie jest niewiele więcej. Mięsiarzy to Pan sobie szuka wśród swoich kolegów, a nie mnie obraża. Jak zabiorę 5 karpi w sezonie na grilla to resztę pieniążków dostanę z powrotem skoro Pan tak to przelicza ?

 • wiater Data dodania: 3 lata temu Oceń: -15 + / -

  Rozwiń
 • Michał Data dodania: 3 lata temu Oceń: 22 + / -

  Jak to jest, że płacę składki od kilkunastu lat składam się na zbiorniki w mojej okolicy, aż tu nagle muszę dopłacić co najmniej 260 zł żeby móc w nich wędkować ?

 • rybus marek Data dodania: 3 lata temu Oceń: 4 + / -

  dokladnie tak.ten lowi kto ma czas.moim zdaniem znizki powinni miec tylko ludzie faktycznie dzialajacy na rzecz PZWa nie:zapisz sie do strazy to bedziesz mial znizke.bycie emerytem nie upowaznia do tanszych zakupow,jazdy np.autostrada itp.a presja nad woda tzw.dziadkow, jest ogromna, wlasnie dlatego bo maja czas.jak sie chce miec hobby to nalezy placic,kazdy rowno.takie jest moje zdanie pzdr.

 • wiater Data dodania: 4 lata temu Oceń: -2 + / -

  Rozwiń
 • Jan Data dodania: 4 lata temu Oceń: 5 + / -

  janek54321

  Wszystko drożeje ok.,ale nie znajduję uzasadnienia dla takiej podwyżki a raczej jej zróżnicowaniu. Według nowych opłat wędkarz zapłaci 199.- zł tj. o 10 zł więcej, natomiast zasłużony, odznaczony za społeczną pracę na rzecz PZW jak i emerytka czy emeryt, którzy mają niższe dochody zapłacą 116.- zł. o 20.- zł. więcej.
  Inaczej, ci co mają mniej zapłacą więcej, czy to jest społecznie uzasadnione, czy to jest motywacja do dalszej pracy na rzecz PZW. Progresja w składkach nie mogła by jednakowa , o 10,- zł. dla wszystkich. Wiem co to jest urawniłowka, dla mnie po równo to niesprawiedliwie ale to nie to samo. Po prostu uważam, że członkowie Zarządu Okręgu PZW Zamość obecni na zebraniu nie przyłożyli się w opracowaniu nowych opłat za wędkowanie. Na plus należy zapisać wasz ukłon w stosunku do wędkarzy stosujących zasadę No Kill.

 • borysek1 Data dodania: 4 lata temu Oceń: 25 + / -

  to są chyba jakieś jaja!!!!