Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

II Otwarte Zawody Federowe koła PZW KOLEJARZ w Zamościu.

Aktualności | 2019-08-09 | Publikujący: Koło PZW KOLEJARZ

Dnia 04.08.2019r zbiornik Nielisz

II Otwarte Zawody Feederowe koła PZW Kolejarz w Zamościu


Zarząd koła PZW KOLEJARZ w Zamościu zaprasza na II otwarte zawody feederowe, które odbędą się w dniu 04.08.2018r. Na zbiorniku Nielisz w miejscowości Nawóz. Zawody te są uwzględniane w cyklu GP okręgu zamojskiego. Zbiórka zawodników o godzinie 6.00 na wiacie PZW w miejscowości Nawóz. Startowe w wysokości 50 zł należy wpłacić na konto okręgu PZW w Zamościu :

PEKAO SA I O/Zamość 
84 1240 2816 1111 0000 4015 3573


 

z dopiskiem II otwarte zawody feederowe koła PZW KOLEJARZ, i potwierdzić start u skarbnika koła pod nr tel. : 504 052 883.(Członkowie koła Kolejarz oraz kadeci są zwolnieni z opłaty startowego. Wymagają jednak zgłoszenia u sakarbnika koła)(osoby niepełnoletnie wymagają pełnoletniego opiekuna)

 Prawo startu w zawodach mają członkowie kół oraz klubów wędkarskich z Okręgu PZW w Zamościu. Zgłoszenia do dnia 1 sierpnia.
Zawody zostaną rozegrane zgodnie z zasadami organizacji sportu wędkarskiego w wędkarstwie gruntowym (feeder) w jednej 5 godzinnej turze z podziałem na sektory.

 

Zarząd koła zapewnia atrakcyjne nagrody oraz gorący posiłek po zawodach. Serdecznie zapraszamy

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • Dąbrowski igor Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  igor7777777

  Trzya sektory.
  A promenada stanowiska 1-19
  B zjazd koło toytoy-a stanowiska 20-37
  C od aroni w lewo stanowiska 38-55 (55 przy aroni)
  Można się zaopatrzyć w banery w razie wylosowania sektoru A(żeby nie zaczepiać haczykiem o druty)
  Woda spada (ok 3 cm na dobę)
  Pozdrawiam Igor

 • Dąbrowski igor Data dodania: 2 lata temu Oceń: 0 + / -

  igor7777777

  Harmonogram
  II otwartych zawodów feederowych koła kolejarz Nielisz 04.08.2019
  GP okręgu Zamojskiego
  godz. 6.00 – zbiórka zawodników w Stanicy Wędkarskiej
  godz. 6.10 –otwarcie zawodów, losowanie sektorów i stanowisk,
  godz. 7.00 – I sygnał - wejście na stanowiska
  godz. 7.40 – II sygnał – kontrola zanęt
  ( Zabrania się używania przynęt sztucznych, kulek proteinowych, styropianów, peletu i innych wabików, ikry, żywych lub martwych ryb (także, jako dodatków do zanęty), doczepiania jakichkolwiek sztucznych materiałów do stosowanego zestawu i dodatkowego obciążenia. Ogranicza się ilość używanych zanęt: do 12 litrów na jedną turę dla jednego zawodnika. Zanęta przy pomiarze objętości musi być nawilżona i przesiana, gotowa do użycia wraz z ziemią, gliną, żwirem, piaskiem, ziarnami itp. i innymi dodatkami, które nie stanowią zagrożenia dla fauny i środowiska wodnego (w ramach limitu w stanie suchym dopuszcza się tylko atraktory). Zanęta nie może być ubita w pojemniku. Limit używanych przynęt pochodzenia zwierzęcego wprowadzanych do zanęty wynosi 2,5 litra na jedną turę, w tym maksymalnie 0,5 litra ochotki (jokersa lub haczykowej) i 0,5 litra czerwonych robaków (dżdżownicowate - Lumbricidae), które muszą być przedstawione do kontroli w stanie niepociętym. Zanęty gruntowe muszą być przedstawione do kontroli w wiadrach z podziałką, a przynęty w pudełkach z fabrycznym oznaczeniem pojemności zgodnie z przepisami „FIPSed” tj.1l, 0,75l, 0,5l, 0,25l i 0,125l. 7.8.8. Zawodnicy muszą być obowiązkowo wyposażeni we własne wiadra i pudełka o właściwych wymiarach. Ochotka przeznaczona do zanęty (jokers lub haczykowa) musi być przedstawiona do kontroli w jednym pudełku. Pudełko musi być zamknięte bez użycia dodatkowych elementów podtrzymujących zamknięcie (np. taśma przylepna, itp.). Każda inna przynęta musi być trzymana w pudełkach o oficjalnych wymiarach, inna forma prezentacji przynęty podczas kontroli będzie sankcjonowana jednym punktem karnym w klasyfikacji podsektorowej lub sektorowej wpisanej do karty startowej zawodnika)

  godz. 8.20 – III sygnał – nęcenie (tylko koszykiem zanętowym)
  godz. 8.30 – IV sygnał – rozpoczęcie zawodów
  godz. 13.25 – V sygnał – 5 minut do końca zawodów
  godz. 13.30 – VI sygnał – koniec zawodów
  godz. 14.30 – posiłek, ogłoszenie wyników zawodów