Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

UWAGA - ZMIANY W RAPR PZW ZAMOŚĆ

Aktualności | 2020-01-31 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

W załączniku Uchwała Nr 9/2020 wprowadzająca zmiany w RAPR PZW Zamość.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • SZOPA ARTUR Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  szopart

  Opierałem się na regulaminie, ale po telefonie do prezesa koła w Zwierzyńcu już wiem. Połów w nocy na tym zbiorniku jest dozwolony od 1 czerwca do 30 września tak jak pisze na tablicach. W regulaminie zbiorników został przeoczony, gdzieś tam umkną. Ten rok jest wyjątkowy gdyż jak wiemy nie obowiązuje już ogólnopolski RAPR, tylko każdy okręg musiał opracować sam własny regulamin i w natłoku paragrafów różnej treści niektóre rzeczy umknęły, ale myślę że dzięki spostrzegawczości wędkarzy pomału dopracuje się szczegóły.

 • kusukeri Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Dziękuję Koledze Arturowi za odpowiedź. Ja także wychodzę z założenia, że jak coś nie jest zabronione, jest dozwolone. Możliwość nocnych połowów wynika z opublikowanego Regulaminu. Problemem jednak jest ogłoszenie na tablicy przy przedmiotowym zbiorniku. Wynika z niego jednoznacznie, że zarówno Kolega jak i ja nie mamy racji, ponieważ obowiązuje tam zakaz połowów nocnych z wyłączeniem miesiąca czerwca, lipca, sierpnia i września. W Zwierzyńcu mam rodzinę i czasami tam przyjeżdżam. Także powędkować. Znajomy z tej miejscowości przeczytał o czymś takim na wspomnianej tablicy. Nawet wysłał mi zdjęcie. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy Kolega Artur wyrażając swoją opinię podpierał się wiedzą zaczerpniętą od Władz Okręgu, czy też bazował, podobnie jak ja, na swoich przemyśleniach po lekturze Regulaminu(...) na rok 2020?

 • SZOPA ARTUR Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  szopart

  Jeżeli nie jest zakazane , to jest dozwolone. Na dzień dzisiejszy połów na stawie kościelnym w Zwierzyńcu w porze nocnej jest dozwolony.

 • kusukeri Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Witam. W nawiązaniu do zmian w RAPR, chciałbym się dowiedzieć jak w roku 2020 wygląda sprawa nocnego wędkowania na zbiorniku Staw Kościelny w Zwierzyńcu. Według "RAPR zbiorniki pod opieką Kół PZW w 2020 r." nie ma tam wzmianki o w/w łowisku jako zbiorniku z dodatkowymi ograniczeniami. Czyli, rozumiem, że można tam łowić przez cały rok całodobowo. Inne akweny , np. Zamość, Tarnogród są obostrzone. Stawu Kościelnego tam nikt jako takiego nie wymienia. Proszę o odpowiedź