Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Federowe zawody o mistrzostwo Koła 2020r

Aktualności | 2020-03-05 | Publikujący: Koło PZW KOLEJARZ

Dnia 22.03.2020r. zbiornik Nielisz

 

Zarząd koła PZW KOLEJARZ Zamość zaprasza członków koła na feederowe mistrzostwa koła, które odbędą się dnia 22 marca na zbiorniku Nielisz w miejscowości Nawóz. Zawody te wyłonią mistrza koła w dyscyplinie feeder, oraz wyłonią reprezentacje kola na maraton wędkarski organizowany przez koło ROZTOCZE. Zawodnicy chcący startować w maratonie proszeni są przy zgłoszeniu na zawody podawać trzyosobowe drużyny. Będzie przeprowadzona klasyfikacja indywidualna – wyłaniająca mistrza koła, oraz drużynowa wyłaniająca -drużyny, które będą reprezentowały koło na maratonie. Zbiórka zawodników dnia 22.marca na stanicy wędkarskiej nad zbiornikiem Nielisz w miejscowości Nawóz o godzinie 6.00. Losowanie stanowisk i odprawa.

Zawody zostaną rozegrane w jednej pięciogodzinnej turze w 2 lub więcej sektorach (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)

pierwszy sygnał - na 90 minut(6.30)przed rozpoczęciem zawodów, po którym zawodnik wkracza na stanowisko, rozpoczynając samodzielne przygotowania do zawodów.  Zawodnik w ciągu 15 minut po pierwszym sygnale wnosi sprzęt i zanęty na stanowisko po tym czasie dodatkowy sprzęt może być dostarczony zawodnikowi wyłącznie za pośrednictwem sędziego do chwili wydania sygnału do nęcenia (trzeci sygnał);  drugi sygnał - na 5 minut przed rozpoczęciem kontroli zanęt i przynęt;  trzeci sygnał - na 10 minut przed rozpoczęciem zawodów, po którym zawodnik może rozpocząć nęcenie zanętą tylko za pomocą koszyka zanętowego (bez zamocowanego przyponu z haczykiem). Inna forma nęcenia jest zabroniona;  czwarty sygnał - oznacza rozpoczęcie zawodów - po tym sygnale zawodnik rozpoczyna łowienie;  piąty sygnał - oznacza, że do zakończenia zawodów pozostało 5 minut;  szósty sygnał - oznacza zakończenie zawodów

Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z zasadami organizacji sportu wędkarskiego(http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/2983/cms/szablony/25221/pliki/zosw2019_cz_ii9_feeder.pdf). Zgłoszenia zawodników prosimy kierować do sklepu wędkarskiego przy ul. Lazurowej 4 lub pod nr tel.:504-052-883. Odpłatność za zawody 0 złotych.

Zarząd koła zapewnia napoje i wyżywienie , oraz dobrą zabawę.

 

Serdecznie zapraszamy Zarząd koła PZW KOLEJARZ Zamość

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.