Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zmarł nasz Kolega Stanisław Pokaluk

Aktualności | 2020-03-17 | Publikujący: Okręg PZW w Zamościu

Ze smutkiem i żalem przyjmujemy informację o odejściu dzisiaj w nocy  naszego Kolegi i Przyjaciela. Smutek tym większy kiedy dotyczy to tak wspaniałego Człowieka jakim był Stanisław.

Stanisław przez wiele lat był prezesem Koła PZW w Hrubieszowie oraz długoletnim działaczem naszego Związku. Za swoją pracę i zaangażowanie  był wielokrotnie odznaczany i wyróżniany. Należał do tych charyzmatycznych działaczy, którzy wzbudzali zaufanie i szacunek. Sam dla wszystkich koleżeński i chętny do udzielenia rady i pomocy.

Odszedł od nas nagle, pozostawiając w smutku swoją najbliższą rodzinę, koleżanki i kolegów.

 

Będzie nam Ciebie Stasiu brakowało. Rodzinie i Bliskim Stanisława w imieniu pracowników biura i Zarządu Okręgu PZW w Zamościu składamy w tych trudnych chwilach wyrazy współczucia i solidarności.

 

 

Żegnamy Cię w imieniu całej społeczności wędkarskiej..

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • wnukstasia Data dodania: 1 rok temu Oceń: 1 + / -

  Szanowni czytelnicy portalu PZW okręg Zamość, droga Administracjo. Jest mi niezmiernie miło przeczytać, że tak dobrze zapamiętają Państwo mojego kochanego Dziadzia Stanisława. Pokazali Państwo ogromną wdzięczność oraz szacunek co jest dla mnie oraz mojej rodziny bardzo ważne. Nie sposób jest spamiętać ile Dziadek mówił o swoich przyjaciołach wędkarzach a co więcej zawsze robił to z wielkim uśmiechem. Zawsze gdy rozmawiałem z Dziadkiem na temat wędkowania oraz koła wędkarskiego to wiedziałem, że jest to jego ogromna pasja. To właśnie ona połączyła Jego oraz Was. Miło wspominam Jego opowieści z wędkowania. Pamięć o Nim pozostanie u Nas na zawsze. Powtórnie dziękuję za pamięć oraz uznanie.

  Z wyrazami szacunku,
  Najstarszy wnuk, Maciej T.

 • Plicner Dariusz Data dodania: 1 rok temu Oceń: 3 + / -

  darek240273

  Pamiętam Stasia, najpierw jako mojego Przełożonego, potem kolegę wędkarza i działacza. Przez wiele lat współpracowaliśmy razem, i bardzo miło tę współpracę pamiętam. Odszedłeś ciałem, ale pozostaniesz duchem. Do zobaczenia "po tamtej stronie''...